20 Aralık 2014 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Babam Sınıfta Kaldı 16.Bölüm Özeti,Babam sınıfta kaldı özeti
08 Kasım 2013 Cuma 13:42

Babam Sınıfta Kaldı 16.Bölüm Özeti,Babam sınıfta kaldı özeti

Çiğdem, Erman’ın anne ve babasını görmek için evlerine ziyarete gider. Erman, Yağmur hakkında konuşmamaları için anne ve babasını tembihlemiştir.
YAĞMUR KAAN’I TERK EDER
Selin, Yağmur’u saf dışı edebilmek için Kaan’la evde kilitli kaldık planını tıkır tıkır işletir ve Yağmur, Kaan’ı terk eder.
bsk-16-(3).jpg
Çiğdem, Erman’ın anne ve babasını görmek için evlerine ziyarete gider. Erman, Yağmur hakkında konuşmamaları için anne ve babasını tembihlemiştir. Fakat babası İbrahim sayesinde zor bir gece olur.
bsk-16-konser-(2).jpg
Yazgan, Tahsin’in sızlanmalarına çare olmak için okulda bir konser düzenlemek ister fakat aradığı hiçbir ünlü konser teklifini kabul etmez. Rezil olmamak için, Gökçe ile konuşmuş ve konseri ayarladığını söylemiş olsa da işin için nasıl çıkacağını bilemez haldedir. Bu sırada denk geldiği Asiye, ona ilham verecektir ve Gökçe kılığına girip sahneye Asiye'yi çıkartacaktır
bsk-16-konser-(1).jpg
GÖKÇE BABAM SINIFTA KALDI'DA
Pazar akşamlarının neşesi Babam Sınıfta Kaldı dizisine Gökçe konuk oyuncu olarak katılıyor.
Başrollerini Cem Davran, Defne Samyeli, Melis Tüzüngüç’ün paylaştığı FOX ‘TA pazar akşamları ekrana gelen Babam Sınıfta Kaldı dizisinin yeni bölümünde, Gökçe kendi şarkılarını seslendirerek diziye konuk oluyor.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
HAVA DURUMU
İzmir
7 / 15 °C
İstanbul
9 / 12 °C
Ankara
-1 / 7 °C
Zonguldak
8 / 15 °C
Antalya
6 / 19 °C