26 Ocak 2015 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Beni Böyle Sev Fragmanı 26.Bölüm Fragmanı,beni böyle sev fragmanı
19 Eylül 2013 Perşembe 17:52

Beni Böyle Sev Fragmanı 26.Bölüm Fragmanı,beni böyle sev fragmanı

BSK Yapım tarafından TRT1 için hazırlanan ve her pazartesi akşamı reytinglerde ve sosyal medyada rekor kıran “Beni Böyle Sev” dizisinin iki genç başrol oyuncusu Zeynep Çamcı ve Alper Saldıran gençlerin yeni gözdesi oldular.

ÜNİVERSİTE GENÇLİĞİNİN FENOMEN DİZİSİ

BENİ BÖYLE SEV

GENÇLER BU İKİLİYE BAYILIYOR…

BSK Yapım tarafından TRT1 için hazırlanan ve her pazartesi akşamı reytinglerde ve sosyal medyada rekor kıran “Beni Böyle Sev” dizisinin iki genç başrol oyuncusu Zeynep Çamcı ve Alper Saldıran gençlerin yeni gözdesi oldular.

Özellikle Zeynep Çamcı fanları  sosyal medyada genç oyuncu için adeta ortalığı kasıp kavuruyorlar. Üniversiteli gençlerinde büyük ilgi gösterdiği Zeynep çamcı ve Alper Saldıran “birçok üniversitede panellere davet ediliyoruz ama zamansızlıktan bu teklifleri şimdilik geri çeviriyoruz, yeni yıldan sonra genç arkadaşlarımızın bize gösterdikleri bu yakın ilgiye cevap vereceğiz ona göre bir iş programı hazırladık. Haftada bir gün üniversite gençliği ile buluşacağız” diyorlar.

Gösterilen ilgiden memnun olduğunu ama çokta utandığını söyleyen Zeynep Çamcı “bana gösterilen ilgiden inanın çok mutluyum ama utanıyorum, ben henüz yolun başında bir oyuncuyum bu kadar kısa sürede bu kadar ilgiyi hak edecek ne yaptım diye düşünüyorum, inşallah mahcup olmam, genç arkadaşlar tarafından beğenilmek olağan üstü bir duygu. Çünkü öğrenci adamın okumaktan başını kaşımaya vakti yokken yayın günümüzde bizim için ekran başında olmalarının tarifi yok” diyor.

 

BENİ BÖYLE SEV 26. BLM ÖZETİ

Yapım                                  :BSK YAPIM (Çağrı Bingüller – Başak Bingüller)

Yönetmen                         : Cem Tabak

Senaryo                              : Hakan Haksun

Yayın Kanalı                     : TRT 1

Yayın günü                        : 23.09.2013

Yayın Saati                         : 19.50

Oyuncular                          : Alper Saldıran (Ömer) – Zeynep Çamcı (Ayşem)- Altan Gördüm (Reha)

Güven Kıraç (Nail) - Lale Mansur (Nadide) - Erdem Akakçe (Haluk)                                      

                                      Bala Atabek (Fahriye)-Mert Turak (Nezih)-Burcu Biricik (Seda)

                                      Yusuf Akgün (Furkan) - Selen Uçer (Eda) - Burcu Altun (Reyhan)

                                      Fatih Koyunoğlu (İlyas) – Meral Asiltürk (Safiye)- Beyti Engin (Halil)                      

 

                                               

Okulda karşılaşan Ayşem ve Ömer herkesin şaşkın bakışları arasında koşarak birbirlerine sarılırlar. Sanki zaman durmuş, dünyada Ömer ve Ayşem dışında hiç kimse yoktur… Nezih bu romantik anları gözyaşları içinde izler. Oysa Şebnem ve Özge için durum farklıdır.

Reha soluğu Akçaabat’ta alır. Her zamanki gibi öfkesiyle ve hakaretleriyle herkesi sinirlendirir. Eda’yı arabaya bindirip götüreceğini söyler, hatta bunu zor kullanarak bile yapabileceğini söyler. Eda, Nail’i daha fazla arada bırakmamak için mecburen arabaya biner, İstanbul’a dönüş yolculuğu başlar. Bu yolculukta Eda’nın boşboğazlığı başına umulmadık bir dert açacaktır… Eda ve Reha arabada kavga ederler. Duyduklarıyla çılgına dönen Reha da  Nail ile hesaplaşmak için Akçaabat’a geri döner…  Karşısında yeniden Reha’yı gören Nail, Reha’nın söyledikleriyle sarsılır.

Ayşem ve Ömer günlerden sonra nihayet baş başa kalmışlardır. Ömer Ayşem’e ayrılmamaları için adeta yalvarır. Ayşem’in de yüreği paramparçadır ancak Nadide’nin sağlığını düşünmek zorunda olduklarını hatırlatır. Eğer annesine bir şey olursa Ömer’in onu ve bebeğini asla affetmeyeceğini düşünmektedir.

Ayşem ve Ömer’in sarılmalarına farklı bir anlam yükleyen Nezih, kızlara mutlu haberi verir. Fahriye ve Reyhan çok sevinirler. Her ne kadar bu ayrılık sürecinde Seda’nın aklı karışmışsa da, Furkan’ın kendisi için ne kadar önemli olduğunu hatırlar. Furkan hislerinin karşılıklı olduğunu düşünerek tam rahatlamıştır ki, Nadide ofise ziyarete gelir.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.