22 Aralık 2014 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yalın Cornnetto,YALIN CORNETTO,yalın cornetto şarkısı,CORNETTO KLİBİ YALIN
08 Nisan 2013 Pazartesi 15:32

Yalın Cornnetto,YALIN CORNETTO,yalın cornetto şarkısı,CORNETTO KLİBİ YALIN

Dünya çapındaki bir proje için aşk konulu kısa filmler çeken Cornetto, Türkiye’de Yalın ile işbirliğine gitti.

Yalın, Cornetto için aşkın şarkısını yazıp söyledi

Dünya çapındaki bir proje için aşk konulu kısa filmler çeken Cornetto, Türkiye’de Yalın ile işbirliğine gitti. Proje kapsamında ortaya Yalın’ın ilk oyunculuk denemesinin yanı sıra, bu yazın aşk şarkısı olmaya aday “Keyfi Yolunda Aşkı Sonunda” çıktı. Yayınlandığı tüm sosyal medya platformlarında büyük ilgi gören şarkı çok kısa bir sürede bir milyondan fazla dinleyiciye ulaştı.
 
Cornetto’nun yaptığı aşk araştırmalarında aşkı en iyi anlatan şarkıların sahipleri arasında görülen Yalın, bu projeyle sonuçların doğruluğunu bir kez daha ortaya koydu. Başarılı oyunculuk performansıyla beğeni toplayan Yalın’ın Güzel ile Saf filmi için yaptığı “Keyfi Yolunda Aşkı Sonunda” isimli şarkının da bu yazın aşk şarkısı olması bekleniyor.
 
Yalın’ın yeni şarkısıyla tamamlanan Güzel ile Saf, facebook.com/cornetto sayfası ve video paylaşım siteleri aracılığıyla geçtiğimiz günlerde gösterime girdi. Filmin müziği için Yalın’ın bestelediği şarkı yayınlandığı müzik kanalları ve radyolarda da dinleyicilerinden büyük ilgi görüyor.
 
 
 

http://www.google.com.tr/search?q=yal%C4%B1n%20cornetto%20klibi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
HAVA DURUMU
İzmir
1 / 11 °C
İstanbul
5 / 8 °C
Ankara
-6 / 2 °C
Zonguldak
4 / 7 °C
Antalya
4 / 16 °C