2022 yaz döneminde bankaların çekiliş kampanyaları, banka müşterilerine on binlerce TL değerinde hediyeler kazandırmaya devam ediyor. QNB Finansbank’ın düzenlediği iPhone 13 kazandıran “Yaz Çekilişi” kampanyasının sonuçları açıklandı. İşte QNB Finansbank Yaz Çekilişi kampanyasının kazanan asil ve yedek talihlileri!

QNB Finansbank Yaz Çekilişi

QNB Finansbank tarafından gelenekselleşen yaz çekilişleri bu yıl 5 kişiye iPhone 13’ten birisini kazanma şansı sunmuştu. Tüm QNB Finansbank müşterilerinin ücretsiz katılım gerçekleştirebildiği kampanya kapsamında çekiliş noter huzurunda gerçekleştirildi.

QNB Finansbank’ın “Yaz Çekilişi” isimli kampanyası kapsamında çekilişe katılım sağlayan banka müşterileri 18.999 TL değerindeki 5 adet iPhone 13 modelinden birisini kazanma şansı yakalamıştı. Çekiliş kampanyası kapsamında QNB Finansbank müşterilerinin çekiliş hakkı için sadece 01.06.2022 ile 22.06.2022 tarihleri arasında QNB Mobil uygulamasına giriş yapmaları ise yeterliydi. Bu tarihler arasında QNB Mobil uygulamasına giren herkes 1 adet çekiliş hakkı kazanmıştı. Söz konusu Yaz Çekilişi kampanyasının çekiliş tarihi ise 27.06.2022 tarihinde “Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü” izniyle noter huzurunda gerçekleştirilmişti.

QNB Finansbank İphone 13 Çekilişi Kazananları

QNB Finansbank tarafından katılım süresi tamamlanan ve çekilişi resmi kriterlere uygun olarak gerçekleştirilen Yaz Çekilişi sonuçlarına ilişkin açıklama gerçekleştirildi. 27.06.2022 tarihinde yapılan çekilişe ilişkin 5 adet iPhone 13 modelinden birisini kazanan asil ve yedek talihliler belli oldu.
Çekiliş sonuçları kapsamında 5 adet iPhone 13 ikramiyesinden birisini kazanan asil talihlilerin en geç 15.07.2022 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekiyordu. Bu tarihe kadar başvuru yapmayan asil talihlilerin yerine yedek talihliler 30.07.2022 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekiyor. Başvurular “Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. A.Ş.” telefon numarası “444 10 22” numarasına yapılması gerekiyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Toplamda 3.490.786 adet katılımcının bulun çekiliş kampanyasının kazananları ise şu şekilde oldu;

QNB Finansbank iPhone 13 Çekilişi Asil Talihlileri

  • Nevin İpek (Mersin)
  • Süleyman Korucu (Kayseri)
  • Yasin Koçak (Mersin)
  • Yusuf Oğultarhan (Ankara)
  • Ayetullah Kablan (Tekirdağ)

QNB Finansbank iPhone 13 Çekilişi Yedek Talihlileri

  • Mehmet Yılmaz (Diyarbakır)
  • Ali Sürer (Diyarbakır)
  • Mümine Kılıç (Bursa)
  • Ümmü Öztürk (Bursa)
  • Tuğba Aksoylu (Antalya)