Bankaların çekiliş kampanyalarıyla 2022 yaz sezonunda da yaz coşkusunu arttıracak binlerce TL’lik hediyeler kazanılabiliyor. Bir çekiliş kampanyası da Garanti BBVA’dan geldi. Garanti BBVA, Ağustos ayına özel yeni çekilişiyle 20 kişiye Oculus VR Gözlük kazanma fırsatı sunuyor. Üstelik Garanti BBVA çekiliş kampanyasına tüm müşteriler ücretsiz olarak katılabiliyor. İşte Garanti BBVA çekilişi için katılım hakkı kazanma yöntemi ve çekiliş koşulları!

Garanti BBVA’dan Oculus VR Gözlük Çekilişi

Garanti BBVA tarafından düzenlenen yeni çekiliş kampanyası ile Oculus VR Gözlük kazanma şansı yakalanıyor. Banka tarafından yapılan duyuruya göre 03.08.2022 ile 31.08.2022 tarihleri arasında çekiliş için katılımlar alınıyor. Çekilişe katılmak isteyen kişilerin tek yapması gereken ise 31 Ağustos’a kadar Garanti BBVA Mobil uygulamasındaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak, ilk defa Garanti BBVA’lı olunması gerekiyor. Yani çekiliş kampanyası sadece yeni mobil bankacılıktan yeni Garanti müşterisi olanlar için geçerlidir.

Çekiliş kapsamında 20 kişi 8.459.60 TL değerindeki Oculus Quest 2 128 GB All-In-One VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü ve Cablecreation USB 3.1 To USB C Kablo 5 Gbps Quest Link Kablo modelini kazanma şansını yakalıyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Garanti Çekiliş Kampanyası Koşulları

31 Ağustos’a kadar mobil bankacılıktan ilk defa Garanti BBVA müşterisi olanların otomatik olarak ve ücretsiz bir şekilde katılabildiği bir çekiliş gerçekleştiriliyor. 20 adet Oculus VR gözlük hediyesinin verildiği çekiliş 19.09.2022 tarihinde saat 10.00’da “U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4A Beyoğlu/İstanbul adresinde noter huzurunda gerçekleştirilecek.

Ek çekiliş hakkı kazanabilmek için Garanti BBVA Mobil uygulamasından 1 adet otomatik fatura ödeme talimatı oluşturulması veya yeni Garanti kredi kartı başvurusu yapılması gerekiyor.

Garanti çekilişinin sonuçları 22.09.2022 tarihinde Türkiye Gazetesi aracılığpıyla yayınlanacak. Ayrıca talihlilerin iletişim adreslerine posta ile tebligat gönderimi de gerçekleştirilecek. Asil kazananların 07.10.2022 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 22.10.2022 tarihine kadar U2 Tanıtım’a başvuru gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Söz konusu çekilişte elde edilen hak devredilemez veya nakde dönüştürülemez. Ayrıca her talihli en fazla 1 adet hediye kazanma şansına sahiptir.