İnternetin hayatımıza girmesi ile birlikte günlük hayatta birçok konuda kolaylık yaşarken bunun yanı sıra maalesef bazı dezavantajları ile de karşı karşıya kalabiliyoruz. Özellikle çocukların ve gençlerin internet üzerinden istismara uğramaları son derece yaygınlaşan bir hal aldı. Bunun yanı sıra dolandırıcılık, şantaj ve hatta cinsel istismar gibi birçok dikkat edilmesi gereken husus söz konusu. Son olarak İngiltere'de yaşanan bir olay, kısa bir süre içerisinde sosyal medyada viral oldu. İngiltere'de 12 yaşında bir kızla tanışıp çocuğu buluşmaya ikna eden adamı, küçük kızın babası karşıladı. Hem de 2 köpekle. İşte detaylar!

Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi! Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi!

Daha 12 Yaşında

İngiltere'de meydana gelen bir olay, sosyal medyada hızla yayıldı. Olayın yayılmasına ise 12 yaşındaki küçük bir kızın babasının yaşadığı öfke neden oldu. İngiltere'de 12 yaşındaki bir kız çocuğu ile sosyal medya üzerinden tanışan yetişkin bir erkek, küçük kızı buluşma için ikna etti. Bunun üzerine küçük kızla buluşmaya giden adamı is büyük bir sürpriz bekliyordu. Buluşma yerine giden erkek, orada kızın babası ile karşılaştı.

Öfkeli Baba Köpekleri Saldırttı

İngiltere'de ismi açıklanmayan bir kişi 12 yaşında bir kız çocuğu ile internet üzerinden tanışarak bir buluşma için çocuğu ikna etti. Çocukla buluşmak için yer ve saat ayarlayan adam randevu yerine geldiğinde kız çocuğunun babası ile karşılaştı. Kızgın baba, kızını kandırarak buluşma yerine gelen adamın üzerine iki köpeği salarak saldırmalarını sağladı. Sosyal medyada kısa sürede yayılan görüntüler anında viral oldu. Daha öncesinde de başka benzer yaşlardaki kız çocukları ile iletişim kurduğu ortaya çıkan adam bu kez hiç beklemediği bir şeyle karşılaştı. İnternette konuştuğu ve tanıştığı 12 yaşındaki kızı beklerken bir anda karşısında babası ve 2 köpeğini görünce dehşete kapıldı. Ancak öfkeli baba, adamı görür görmez köpeklerin tasmalarını çözdü ve iki kızgın köpeği adamın üzerine saldı. Hatta bu esnada adamı döverek yere düşüren baba bunun ardından da köpeklerine ısırmaları için talimat vermeye devam etti. Köpeklerini “Aferin oğluma” diyerek destekleyen baba, o anları da cep telefonu kamerasıyla videoya çekti. Görüntüler bir anda sosyal medyada gündem yaratırken yetkililer iki tarafın da birbirlerinden şikayetçi olmadığını iletti.