Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Türkiye’de kendi işinin patronu olmak isteyen ve yeni projesi için sermaye ihtiyacı olanlara Halkbank, 2022 yılında da destek olmaya devam ediyor. Tüm yeni girişimlere yönelik olarak faizsiz kredi desteği sağlayan Halkbank, ticaretin hareketlendirilmesine yardımcı oluyor. 2022’de kendi işini kurmak isteyenler uygun koşullara sahip olmaları durumunda Halkbank’tan faizsiz girişimci kredisi kullanabilme şansına sahip olabiliyor.

Halkbank Girişimci Esnaf Kredisi Desteği

Halkbank tarafından girişimciler için sunulan en avantajlı girişimci destek paketleri arasında “Girişimci Esnaf Kredisi” paketi bulunuyor. Halkbank Girişimci Esnaf Kredisi paketinde %0 faiz bulunuyor. Halkbank’ın girişimci esnaf kredisi paketinden sadece Esnaf ve Sanatkar siciline ve oda kaydı bulunan esnaf ve sanatkarlar yararlanabilmektedir. İlgili esnaf ve sanatkarlık alanında ustalık belgesine sahip olan ve 30 yaşını doldurmamış olan tüm “genç girişimci” sınıfındaki girişimciler, Halkbank’tan %0 faizli kredi desteği alabiliyor.

Halkbank’ın girişimci esnaf kredisi üzerinde Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından sağlanan %100 faiz desteği bulunuyor. Bu destek sayesinde şartlara uygun olan genç girişimciler tam 275.000 TL’ye kadar faizsiz girişimci kredisini Halkbank’tan kullanabiliyor. Üstelik girişimcilere özel esnek ödeme planı seçenekleriyle daha uygun geri ödeme koşullarından yararlanılabiliyor.

Halkbank Kadın Girişimcilere Faizsiz Kredi Desteği

Kadın girişimcilerin desteklenmesi amacıyla Halkbank tarafından sadece kadın girişimcilere özel bir girişimci kredisi sunuluyor. %0 faizli olarak sunulan Halkbank kadın girişimci desteği paketinden belirli şartlara sahip olan kadın girişimciler yararlanabilmektedir.

Halkbank kadın girişimci faizsiz kredi kampanyasından KOSGEB tarafından sağlanan “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” programını tamamlamış olan ve 30 yaşını doldurmamış olan kadın girişimciler yararlanabiliyor. Bu şartları taşıyan kadın girişimciler 100.000 TL limitli faizsiz girişimci kredisi kullanabiliyor.

Halkbank kadın girişimcilere en az 1 yıllık ustalık belgesine sahip olması ve ilgili meslek kolunda son 1 yıl içerisinde kendi işletmesini açmış olan kadın girişimcilere de 275.000 TL limitli faizsiz girişimci kredisi sunuyor. Halkbank ayrıca kaybolmaya yüz tutan meslek kollarında faaliyet gösteren ve “Esnaf Vergi Muafiyeti” belgesi bulunan kadın işletme sahipleri için 275.000 TL limitli faizsiz girişimci kredisi veriyor.