Bankaların düzenledikleri harcadıkça kazandıran kart kampanyaları, vatandaşlara Pandemi döneminde ciddi bir maddi destek oluşturuyor. Hayatın en temel olgularından birisi olan alışveriş, temel ihtiyaçların karşılanması için vazgeçilmezdir. Bankalar ise vatandaşların bu işlemlerinde kendi ürün ve hizmetlerini kullanmaları karşılığında binlerce TL’ye varan hediyeler ve puanlar sunuyor. Bankalar arasındaki rekabetin bir sonucu olarak 2022 yılında o bankadan alışveriş sözü verenlere 1.000 TL’ye varan hediye puan kazanıyor.

Halkbank Harcama Sözüne 1.000 TL Bonus

Halkbank tarafından düzenlenen harcama sözüne 1.000 TL’ye varan ParafPara kampanyasından faydalanabilirsiniz. Halkbank Paraf kart kullanıcıları verecekleri harcama sözüne göre 1.000 TL’ye varan ParafPara kazanma şansını yakalıyor. Halkbank harcama sözüne ParafPara kampanyasından faydalanabilmek için 12 ay boyunca aylık 2.500 TL ekstre sözü vermeniz gerekiyor.

12 ay boyunca Paraf kredi kartında 2.500 TL harcama sözü vererek, 150 TL ParafPara kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Paraf harcama sözüne ParafPara kampanyasında aylık ekstre sözünüzün tutarına göre kazanacağınız ParafPara tutarı da değişmektedir. Buna göre Halkbank Paraf harcama sözü kampanyasında;

  • 2.500 TL aylık ekstre sözüne 150 TL ParafPara,
  • 5.000 TL aylık ekstre sözüne 300 TL ParafPara,
  • 7.500 TL aylık ekstre sözüne 500 TL ParafPara,
  • 10.000 TL aylık ekstre sözüne 1.000 TL ParafPara,

Hediye kazanabilirsiniz.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Halkbank 1.000 TL ParafPara Kampanyasına Katılım

Halkbank’ın Paraf kredi kartı kullanıcılarına sunduğu kampanyadan yararlanabilmek için katılım sağlamanız gerekiyor. Kampanyaya katılım sağlamak için vereceğiniz aylık ekstre sözünüze göre başvuru yapmalısınız. Buna göre verdiğiniz ekstre sözü tutarını yazıp, boşluk verip Paraf kredi kartınızın son 6 hanesini yazarak, “3404” numarasına SMS göndermelisiniz.

Kampanya kaydınızı tamamladıktan sonraki ilk ekstre kesim tarihi ile birlikte kampanya aktif olur. Ekstre sözünüzü tam 12 aylık dönem içerisinde aksatmadan yerine getirmeniz gerekir. Kampanyaya katılımınızın tamamlanmasının ardından hak ettiğiniz ParafPara bakiyesi, Paraf kredi kartınıza anında yüklenir. Kazanılan ParafPara’lar tüm Paraf anlaşmalı Halkbank üye işyerlerinde yapılan işlemlerde koşulsuz şekilde kullanılabilmektedir. Kampanya kapsamından çıkılması durumunda “kıstelyevm yöntemi” ile çıkışı sağlanmaktadır. Buna göre kampanyadan çıkış döneminin ne zaman olduğuna bakılarak, aktif olarak hak edilmiş ParafPara bakiyesinin geri alınması gerçekleştirilmez.