Pandemi döneminde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamalar nedeniyle bankacılık sektöründe dijital dönem başladı. Yeni yaygınlaşmaya başladığı bir dönemde olan dijital bankacılık ağı, Pandemi döneminde hayatın merkezine yerleşti. Toplumun her kesiminden kişi bankacılık işlemlerinde artık dijital bankacılık hizmetlerini kullanıyor. Şubeye gitmeden kredi başvurusu dahi yapabilmeyi sağlayan dijital banka altyapısı ile onaylanan kredileri de anında kullanmaya başlanabiliyor. Üstelik çok daha düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme koşullarıyla dijital krediler çok daha avantajlı oluyor.

HSBC Dijital Krediyle 7/24 Kredi Kullanın

İngiltere merkezli uluslararası bankacılık kuruluşu HSBC, dijital bankacılık ağını ülkemizde de yaygınlaştırmaya devam ediyor. Dijital bankacılık kanalı aracılığıyla sunduğu dijital kredi ürünüyle 7 gün 24 saat tüm acil nakit ihtiyaçlarınıza anında kredi kullanabilmenizi sağlıyor. Acil nakit ihtiyacınız oluştuğunda HSBC Mobil veya HSBC İnternet Bankacılığı kanallarından hemen anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz dakikalar içerisinde onaylanarak, tanımlanan kredi limiti HSBC Vadesiz TL hesabınıza aktarılır.

HSBC 36 Ay Vadeli Dijital Kredi Kampanyası

HSBC dijital kredi kampanyası kapsamında 7 gün 24 saat acil nakit ihtiyaçlarınızı çok uygun koşullardaki ihtiyaç kredisiyle karşılayabilirsiniz. HSBC dijital krediyle 2.000 TL ile 50.000 TL arasındaki tüm acil ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

50.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için HSBC’den yapacağınız dijital kredi kullanımınızda tam 36 aya varan vade imkanından faydalanabilirsiniz. 36 ay vade seçeneğiyle kredi taksitlerinizin çok daha uygun seviyelerde olmasını sağlayabilir ve daha uygun geri ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.  HSBC dijital kredi ürününde 50.000 TL’ye kadar olan kredi kullanımlarınızda 36 ay vade için çok düşük faiz oranları uygulanıyor. Kredinizdeki faiz oranları belirlenirken bankacılık sektörü kredi siciliniz, gelir durumunuz ve seçtiğiniz vade sayısı dikkate alınıyor.

Bu kriterler üzerinden sizin için en uygun ve en ekonomik olan taksit tutarlarını sağlayacak bir kredi geri ödeme planı oluşturulmaktadır. Böylelikle acil nakit ihtiyaçlarınız için HSBC’den kullanacağınız ihtiyaç kredisini zorlanmadan çok uygun koşullarda geri ödeme şansını yakalayabilirsiniz. HSBC dijital krediyi hafta sonu ve resmi tatillerde dahil olmak üzere her gün 03.00 ile 23.30 saatleri arasında kullanabilirsiniz.