Pandemi ile birlikte kullanımı artan dijital bankacılığa özel her bankadan birbirinden avantajlı kampanya müjdeleri geliyor. Son dijital bankacılık kampanyası haberi ise Türkiye İş Bankası’ndan geldi. Türkiye İş Bankası, mobil bankacılık uygulaması İşCep üzerinden müşterisi olan herkese 200 TL hediye ediyor. İşte İşCep ile 200 TL kazandıran kampanyanın detayları!

İşCep’te 200 TL Hediye

Dijital bankacılık hizmetleri sayesinde artık neredeyse tüm bankacılık işlemlerini banka şubesine gitmeye gerek olmadan, her yerden yapabilmek mümkün oluyor. Daha sağlıklı ve daha pratik bir şekilde bankacılık işlemlerinin yapılmasını sağlayan dijital bankacılık ile birlikte mesai saatleriyle de uğraşmak zorunda kalınmıyor. Ayrıca her bankanın, dijital bankacılık hizmetlerini kullanan müşterileri için çok avantajlı kampanyaları bulunuyor.

Türkiye İş Bankası ise İşCep uygulaması üzerinden ilk defa müşteri olma işlemlerini tamamlayan tüm yeni müşterileri için 200 TL değerinde MaxiPuan hediye ediyor. İşCep uygulamasını cihazına indirenler, uygulamada yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneği üzerinden 7/24 anında İş Bankalı olabiliyor.
İşCep üzerinden müşteri olanlar ücretsiz Havale ve EFT işlemlerinin yanı sıra faizsiz taksitli nakit avans fırsatlarından veya Pazarama 50 TL indirim kuponu da kazanıyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

İş Bankası 200 TL Hediye Şartları

Türkiye İş Bankası’nın sunduğu 200 TL hediye MaxiPuan’ı kazanabilmek için İşCep uygulaması üzerinden ilk defa müşteri olunması gerekmektedir. Bununla birlikte İşCep uygulamasından İş Bankalı olduktan sonra İş Bankası kredi kartı veya Bankamatik kart başvurusu yapmak gerekiyor. Başvuru sürecinde kredi kartının veya banka kartının internet alışverişlerine açık olması seçeneği de işaretlenmelidir. Böylelikle kredi kartı veya banka kartı fiziksel olarak teslim alınmadan önce anında 200 TL MaxiPuan kazanabilmek için 200 TL ve üzeri alışveriş şartı tamamlanabilmektedir.

İş Bankası kredi kartı veya banka kartı ile tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapılarak, kampanya kapsamında 200 TL MaxiPuan hediyesi şartları tamamlanabilmektedir. Böylelikle anında 200 TL değerindeki MaxiPuan bakiyesi işlem yapılan ilgili kredi kartına veya banka kartına yüklenmektedir. Anlaşmalı olan tüm İş Bankası üye işyerlerinde yapılacak işlemlerde alt limit sınırlaması olmadan 200 TL değerindeki MaxiPuan bakiyesi kullanılabilmektedir.