ING bankacılık hizmetlerinde özel ve yenilikçi yaklaşımlar ortaya koyan bir vizyona sahip. Sürekli yeni tür hizmetlerle müşteri potansiyeli arttıran banka, hazırladığı son kampanyayla yeni müşterilerine faizsiz kredi olanağı sunuyor. Bankanın Turuncu Hesap adıyla tüm müşterilerine sunduğu özel bir mevduat hesabı türü bulunuyor. Turuncu Hesap açtıran tüm müşteriler, birçok özel avantajdan faydalanabiliyor ve bankanın özel kampanyalarıyla çeşitli avantajlar elde ediyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Son kampanya da Turuncu Hesaba bağlı olan banka kartı Turuncu Extra kartıyla, her ay düzenli olarak 1.250 lira harcama yapma sözü veren her yeni müşteri, 5.000 lira kredi finansmanını 12 ay vade seçeneğinde faizsiz olarak kullanabiliyor. Kullanılan kredinin aylık olarak ödenen faiz tutarı, harcama sözünü yerine getiren tüm müşterileri bir sonraki ay geri ödeniyor.

ING Faizsiz Kredi Nasıl Kullanılıyor?

Faizsiz kredi olanağından faydalanabilmeniz için, öncelikle ING bank’ ta Turuncu Hesap açtırmanız gerekiyor. Harcama sözü vermek isteyenler, her ay düzenli olarak hesaba bağlı olan Turuncu Extra banka kartıyla 1.250 lira harcama yaptığında, 5.000 lira olarak kullandığı kredinin aylık düzenli ödedikleri faizlerini, ertesi ay alabiliyor. Harcama sözü vermek yerine, birikim yapmak isteyen müşterilerse, aynı avantajdan hesaplarında her ay en az 2.500 lira mevduat bulundurarak faydalanabiliyor. Faizsiz olarak kullanılabilen kredinin üst limiti 5.000 lira ve en üst vade seçeneği 12 ay olarak belirlemiş durumda.

Turuncu Extra İle 5.000 TL Faizsiz Kredi Kullanımı

Bu avantajdan Turuncu Hesap açtıran ve harcama sözü ya da birikim koşullarını yerine getiren herkes faydalanabiliyor. 5.000 lira üzerinde kullanılan krediler için geçerli olan Turuncu Hesap özel faiz oranları ve vadeleri geçerli oluyor. Faizsiz kredi seçeneğinden her müşteri kullandığı ilk kredi olarak bir defa faydalanabiliyor. Kullanılan kredinin 12 ay vadesi boyunca, her ay harcama sözü ya da birikim söz koşulu yerine getirildiğinde, önceki ay kredi geri ödemesi sırasında ödenmiş olan faiz tutarı, kullanıcıya iade ediliyor. Harcama sözü ya da birikim sözünün yerine getirilmediği aylarda, kıyas usulüne göre hesaplara önceki faiz ödemesi yapılmıyor. Böylece harcama veya birikim sözünün yerine getirilmesi sağlanmış oluyor.