CEPTETEB Türk Ekonomi Bankası’ nın dijital bankacılık platformu olarak hizmet veriyor. Bankaların online olarak müşteri olma süreci konusunda teknolojiyi kullanmaya başlamaları, bu konuda çeşitli kampanyalar hazırlamalarına da neden oluyor. CEPTETEB görüntülü görüşme yoluyla yapılan kredi kartı süreci sonunda, kredi kartı onaylanan her yeni müşteriye, 6 ay vadeli ve “0” faizli 3.000 TL’ ye kadar Taksitli Nakit Avans fırsatı sunuyor. Kredi kartı başvurusunu yalnızca online kanallarla görüntülü görüşme gerçekleştirerek yapanlar, bu avantajdan faydalanabiliyor. Görüntülü görüşme yoluyla müşteri olma sürecini CEPTETEB Mobil uygulamasını telefonunuza indirerek ya da, bankanın resmi web sitesi olan cepteteb.com.tr’ de bulunan “müşteri olmak istiyorum” butonunu işaretleyerek gerçekleştirebiliyorsunuz.

CEPTETEB Yeni Müşteriye Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası

CEPTETEB müşterisi olmak ve kredi başvurusunu yaparak onayını alabilmek, CEPTETEB sisteminde birkaç dakikalık bir işlem oluyor. Banka uzaktan erişimle görüntülü görüşme sonrası banka müşterisi olmanızı ve kredi kartınızın onayını hemen veriyor. Görüntülü görüşme yoluyla kredi kartı başvurunuzu yapmak için, telefonunuza CEPTETEB Mobil uygulamasını indirmeniz ve “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklamanız gerekiyor. Bu adımdan sonra yönlendirmelere takip ederek görüntülü görüşme yapıyorsunuz ve süreç sonunda kredi kartınızı hemen kullanmaya bile başlayabiliyorsunuz.

CEPTETEB Yeni Müşteri Kampanyasına Web Sitesinden de Katılabilirsiniz

CEPTETEB mobil uygulamasının dışında cepteteb.com.tr üzerinde de “ müşteri olmak istiyorum” seçeneği bulunuyor. Bu adım sonrasında yine yönlendirmelere takip ederek, kredi kartı başvurunuzu, banka müşterisi olma sürecinizi tamamlayabiliyor ve görüntülü görüşme gerçekleştirebiliyorsunuz. Birkaç dakikalık bu işlem sonrasında kredi kartınızın onayını da alarak, hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Kredi kartı onaylanan herkes 3.000 TL’ye kadar Taksitli Nakit Avans avantajından faydalanabiliyor. Avans için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmediği gibi, 6 ay vadeli olarak kullandığınız Taksitli Nakit Avans ürünü faizsiz olarak sunuluyor. 30 Haziran 2022 tarihine kadar kullandığınız taksitli nakit avans bir sefer olmak üzere faizsiz ve 6 ay vadeli olarak sunuluyor. CEPTETEB online şekilde kredi kartı başvurusu yapabilmenizi ve banka müşterisi olma avantajını tanıtmak için özel bir şekilde böyle bir kampanya hazırlamış.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz