En büyük devlet bankalarından olan Halkbank, "Halkın Bankası" sloganıyla hem bireysel hem ticari müşterilerinin ihtiyaçları için nakit çözümleri üretmeye devam ediyor. Birçok farklı nakit çözümü ile müşterilerine rahat nefes aldırmayı başaran Halkbank, şimdilerde de devlet kurumlarından KOSGEB ile el sıkıştı ve yeni bir faizsiz nakit desteği kampanyası ortata çıktı. Halkbank, binlerce kişiye faizsiz 225.000 TL'ye kadar nakit vereceğini açıkladı. Ancak elbette herkes bu faydadan yararlanamıyor. Bugün sizlerle Halkbank'ın faizsiz kredi verdiği meslek gruplarını ve faizsiz kredi şartlarını inceleyeceğiz!

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Kaybolmaya Yüz Tutan Meslek Kollarında Faaliyet Gösteren Esnaflara Kredi

Halkbank'ın faizsiz nakit desteği vereceği ilk meslek grubu, Kaybolmaya Yüz Tutan Meslek Kollarında Faaliyet Gösteren Esnaflar oluyor. Eğer sizler de Maliye Bakanlığı tarafından kabul edilen, 193 sayılı Gelir Vergisi Kanununun 9’uncu maddesinde belirtilmiş olan mesleklerden birini icra ediyorsanız ve aynı zamanda Vergi Muafiyeti Belgesi’ne sahipseniz, Halkbank’tan faizsiz 200.000 TL nakit desteği alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken size ne yakın Halkbank şubesini ziyaret etmek!

Maliye Bakanlığı tarafından kabul edilen, 193 sayılı Gelir Vergisi Kanununun 9’uncu maddesinde belirtilmiş olan meslekler ise şu şekilde: el dokuma işleri, bakır işletmeciliği, çini ve çömlek yapımı, sedef kakma ve ahşap oyma işleri, kaşıkçılık, bastonculuk, semercilik, yazmacılık, yorgancılık, keçecilik, lüle ve oltu taşı işçiliği, çarıkçılık, yemenicilik ve oyacılık.

Ustalık Belgesi Sahibi Olup Yeni İşyeri Kuran Girişimci Esnaf ve Sanatkarlara Kredi

Halkbank'ın faizsiz nakit desteği sağladığı meslek gruplarından bir diğeri ise Ustalık Belgesi Sahibi Olup Yeni İşyeri Kuran Girişimci Esnaf ve Sanatkarlar oluyor! Eğer sizler de 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu kapsamında son bir yıl içinde kendinize ait işyeri açtıysanız ve bu işyerini açtığınız meslek dalında en az 1 yıllık ustalık belgeniz varsa bu nakit desteğinden faydalanabilirsiniz. Halkbank'a başvuru yaparak anında 200.000 TL'ye kadar faizsiz kredi alabilir ve işletmenizi büyütebilirsiniz.

Genç Girişimci Esnaf ve Sanatkarlara Kredi

Halkbank'ın faizsiz nakit desteği son meslek grubu ise Genç Girişimci Esnaf ve Sanatkarlar oluyor! KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini bitiren, başvuru tarihi itibarıyla 30 yaşını tamamlamamış olan genç girişimci esnaf ve sanatkarlara KOSGEB tarafından onaylanan projelerini Halkbank'a başvurdukları an faizsiz 100.000 TL alabilecekler.