Araç satın almak isteyen ancak otomotiv piyasasında artan fiyatlar nedeniyle hayalini ertelemek zorunda kalanlar için müjde geldi. Halkbank 2022 yılında herkesin hayallerindeki araca en uygun ödeme koşullarıyla sahip olabilmesini sağlayan taşıt kredisini açıkladı. Halkbank taşıt kredisi ile 48 aya varan vade imkanıyla ve çok düşük kredi faiz oranlarıyla 2022’de çok istediğiniz aracı satın alabilirsiniz.

Halkbank 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Kampanyası

Halkbank, herkesin araba sahibi olmasını sağlayacak avantajlı taşıt kredisi kampanyasını duyurdu. Halkbank taşıt kredisi paketi sayesinde her bütçeye uygun geri ödeme koşullarıyla, en yeni otomobil modellerini dahi satın alabilme şansı kazandırıyor. Üstelik Halkbank’ın 48 aya kadar vade seçeneğiyle sunduğu taşıt kredisi kampanyasında ister artan taksit, ister de azalan taksit gibi farklı ödeme planı seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Halkbank taşıt kredisi ile çok uygun faiz oranları üzerinden hayalinizdeki aracı hemen satın alabilir ve geri ödemeye tam 2 ay sonra başlayabilirsiniz. Böylelikle 2 aylık geri ödemesiz dönemden yararlanarak, taşıt kredisi taksitlerinizi çok daha rahat bir şekilde ödeme şansını yakalayabilirsiniz. Halkbank taşıt kredisi kampanyasından ister 0 km, ister de ikinci el otomobil modellerinin satın alım işlemleri sırasında faydalanabilirsiniz.

Halkbank Taşıt Kredisi Koşulları

Halkbank tarafından sağlanan taşıt kredisi kampanyası kapsamında sıfır ve ikinci el otomobil alımı gerçekleştirebilirsiniz. Sıfır ve ikinci el otomobil modellerine ilişkin alabileceğiniz taşıt kredisi limiti ise satın alacağınız aracın proforma fatura değeri veya kasko değeri(ikinci el araçlar için) üzerinden belirlenmektedir. Buna göre 400.000 TL’ye kadar olan araçlarda 48, 400.001 TL ile 800.000 TL arasındaki araçlarda 36, 800.001 TL ile 1.200.000 TL arasındaki araçlarda 24 ay, 1.200.001 TL ile 2.000.000 TL arasındaki taşıtlarda 12 ay şeklinde vade seçebilirsiniz.

Araç fatura veya kasko değeri tutarlarına göre belirlenen vade seçeneklerinin yanı sıra Halkbank taşıt kredisi kampanyasında sadece %1.63’ten başlayan kredi faiz oranlarından da faydalanabilirsiniz. Halkbank düşük faizli taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak ve hayalinizdeki aracı satın almak için hemen size en yakın Halkbank şubesine giderek, şahsen başvuruda bulunabilirsiniz.