Okul, sağlık, mutfak veya seyahat gibi hayatın her alanında karşınıza çıkabilecek beklenmeyen masraflar için birikiminiz yoksa endişe etmenize gerek bulunmuyor. Ekonomik dalgalanmalar nedeniyle düşen gelirler hazır nakit birikimi yapabilme fırsatı vermiyor. Bu nedenle tüm nakit ihtiyaçları için kredi çekmek gerekebiliyor. İşte bu noktada TEB’ten tüm acil nakit ihtiyaçlarınıza yönelik çok avantajlı bir ihtiyaç kredisi kampanyası müjdesi geldi. İşte TEB anında kredi kampanyasının merak edilen tüm koşulları!

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

TEB Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB), tüm müşterilerine özel anında kredi desteği sunuyor. TEB’in ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak için şubeye gitmeye de gerek yok. Şubeye gitmeden, TEB dijital bankacılık kanalları CEPTETEB Mobil veya CEPTETEB İnternet Şubesi kanallarından 7 gün 24 saat tüm ihtiyaçlarınız için uygun koşullarda kredi başvurusu yapabilirsiniz.

TEB ihtiyaç kredisini çok uygun faiz koşullarının yanı sıra size özel geri ödeme koşullarından yararlanarak, sıkıntı yaşamadan taksit ödemelerinizi yapabileceğiniz bir kredi kullanabilirsiniz. TEB ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde 3 aydan 36 aya varan vade fırsatından yararlanabilirsiniz. TEB ihtiyaç kredisinde 50.000 TL’ye kadar yapacağınız tüm kredi kullanımlarınızda 36 aya varan vade imkanından yararlanabilirsiniz. Ancak bankacılık mevzuatı gereğince kredi limitiniz 50.001 TL’nin üzerinde olduğunda ancak 24 aya kadar vade seçiminde bulunabiliyorsunuz.

TEB 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi

TEB’in ihtiyaç kredisi kampanyasında 3 aya kadar erteleme fırsatı bulunuyor. Böylelikle 2022’de acil nakit ihtiyaçlarınızı ve masraflarınızı ertelemek yerine ödemelerinizi erteleyerek, ihtiyaçlarınızı çok uygun koşullarda karşılayabilme fırsatına sahip olabilirsiniz. 3 ay boyunca taksit ödemesi yapmayarak, ihtiyaç nedeniyle çekilen ihtiyaç kredisinin ilk taksit ödemesinin daha ilk ay sonunda gelmesinin oluşturabileceği ekonomik sıkışıklıktan da kurtulmuş oluyorsunuz. Çünkü TEB ihtiyaç kredisini şimdi kullandığınızda, ilk taksit ödemesini tam 90 gün sonra gerçekleştirebiliyorsunuz.

Üstelik TEB’in 3 ay ertelemeli ve 36 aya vade destekli ihtiyaç kredisinde, gelir durumunuza ve kredi notunuza göre belirlenecek çok uygun faiz oranlarından yararlanabiliyorsunuz. Tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat sizde TEB dijital bankacılık kanallarından kredi başvurusu yapabilir ve dakikalar içerisinde onaylanacak kredinizi anında kullanabilirsiniz.