Hayatın her alanında acil ihtiyaçlar sürekli karşımıza çıkabiliyor. Eğitimden, sağlığa gibi pek çok farklı alanda karşılaşılan acil harcamalar için artık faizsiz kredi desteğinden yararlanılabiliyor. ING Bank, acil harcamaları için toplu nakde ihtiyacı olanlar için faizsiz kredi kullanma şansı sunuyor. İşte ING Bank tarafından duyurulan faizsiz kredi kampanyasından yararlanma koşulları!

ING’den Faizsiz Kredi Kampanyası

ING Bank tarafından başlatılan yeni kampanyayla ING’liler kullandıkları kredi faizi ne olursa olsun faizi sıfırlayabiliyor. ING Bank, ihtiyaç kredisi ürününü sanki faiz ödemiyor gibi kullanma fırsatı sunan kampanyayı duyurdu. Böylelikle kredi faizi oranı ne olursa olsun, ING Bank’ın “Turuncu Ekstra” programı kapsamında alınabilecek nakit iade ile faizsiz hale dönüştürülebiliyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

ING Bank’ın faizsiz kredi kampanyasından yararlanabilmek için “Turuncu Ekstra” programına katılım sağlanması gerekiyor. Programa katılım sağladıktan sonra kampanya koşulları gereğince aylık harcama tutarının 1.250 TL olmasını sağlanması beklenmektedir. Bu sayede kredi vadesi boyunca her ay belirlenen harcama koşulunu yerine getirerek, kredi faiz oranını sıfırlandırabilmek mümkündür.

ING’den 5.000 TL’ye Faizsiz Kredi Kampanyası

ING Bank tarafından başlatılan “Turuncu Ekstra” programına dahil olan ve her ay harcamalarının 1.250 TL tutarındaki kısmını “Turunu Ekstra Banka Kartı” üzerinden yapılması gerekiyor. Böylelikle alınacak geri iade tutarıyla 5.000 TL’ye kadar limitli olan ihtiyaç kredisi faiz oranı %0’a düşürülebiliyor. Ayrıca ING Bank Turuncu Ekstra programı kapsamında 5.000 TL’ye kadar limitli olan kredilerde her ay 2.500 TL aylık ortalama bakiyeyi sabit tutma seçeneği de sunuyor. Böylelikle harcama yapılmasına gerek olmadan kredi faiz oranını %0’a düşürebilme şansına sahip olunabiliyor.

ING Bank tarafından sunulan Turuncu Ekstra programı kapsamında kullanılan kredi limiti 5.000 TL’den fazla bir limite sahip ise söz konusu programdan alınacak nakit iade faiz indirimi imkanı sunuyor. Buna göre alınacak nakit iade ile kullanılan 5.001 TL ve üzerindeki ihtiyaç kredilerinde %2.60’dan başlayan faiz oranları üzerinden indirim imkanından yararlanılabiliyor. Böylelikle 5.000 TL ve üstündeki kredi kullanımlarında da daha düşük faiz oranlarından yararlanılarak, geri ödeme ekonomik açıdan çok daha rahat bir şekilde yapılabiliyor.