Denizbank, sürekli büyümeye devam eden ve bu kapsamda sürekli yeni kampanyalar hazırlayan bir yaklaşıma sahip. Hazırlanan yeni kampanyayla, yeni Denizbank müşterisi olan herkes, 5.000 TL “0” faizli Taksitli Nakit Avans kullanabiliyor. Bunun için yapılması gereken Denizbank kredi kartlarından birine başvurmak ve onaylanması veya doğrudan MobilDeniz uygulamasını kullanarak banka müşterisi olmak gerekiyor. Bireysel kredi kartını yeni alan kullanıcıların katılabildiği kampanya, 31 Ağustos 2022 tarihine kadar devam edecek.

Denizbank Kredi kartı Sahibi Ol, 5.000 TL “0” Faizli Taksitli Nakit Avans Kullan

MobilDeniz, mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek, birkaç dakika içerisinde Denizbank müşterisi olabiliyorsunuz. Bu süreç sırasında ya da sonrasında Denizbank kredi kartı başvurusu yaparak, başvurusu onaylanan herkes, kampanyadan faydalanabiliyor. Ayrıca doğrudan denizbank.com, Denizkartım, ATM ve SMS kanallarıyla da yaptığınız Denizbank bireysel kredi kartı başvuruları onaylandığında, bu başvuru sahipleri de kampanyadan faydalanabiliyor. Daha önce Denizbank kredi kartı olan, iptal ederek yeniden başvuru yapanlar, kampanyadan faydalanamıyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Kampanya kapsamında, kredi kartı onaylanan bireysel müşterilerin, kredi kartlarının nakit çelim limitleri kapsamında, 5.000 TL’ ye kadar 6 ay vadede kullandıkları taksitli nakit avans ürünü “0” faizli olarak sunuluyor. Yanı sıra 1 yıl boyunca devam edece Blu TV üyeliği sahibi olunuyor. 31 Ağustos 2022 tarihine kadar Denizbank kredi kartı başvurusu yaparak, başvurusu onaylanan her yeni müşteri, müşteri bazında kampanyadan bir defa olmak üzere faydalanabiliyor.

En Fazla Ne Kadar Tutar Faizsiz Olarak Sunuluyor?

Kullanılabilen Taksitli Nakit Avans, 250 TL ile 5.000 TL arasında olabiliyor ve 6 ay vade seçeneğinde faizsiz olarak sunuluyor. Bu tutarın üzerinde kullanımlar ve daha farklı vade seçeneklerinde, banka tarafından uygulanan faiz oranları geçerli oluyor.
Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra, başvurusu onaylanan kişilerin, onayın geldiği günden sonraki 2 iş gününde kampanya tanımı kredi kartına yapılıyor. Dolayısıyla onaydan 2 gün sonra 5.000 TL taksitli nakit avans başvurunuzu yapabiliyorsunuz. 31 Ağustos tarihine kadar kredi kartı onaylanan yeni müşteriler, en çok 15 Eylül 2022 tarihine kadar taksitli nakit avans kampanyasından tanımlanmış haklarını kullanabiliyor. 15 Eylül tarihinden sonra yeni kredi kartı müşterisi olsanız da, kampanya sınırlarıyla belirlenmiş olan faizsiz taksitli nakit avans ürününden faydalanamıyorsunuz.