Ev sahibi olmak isteyenler için bankaların konut satışları önemli bir fırsat sunuyor. Ev satın almak isteyen ancak birikimi olmadığından veya yüksek konut fiyatlarından muzdarip olanlar için eşsiz bir seçenek oluşturuyor. Bankaların icradan gelen konutlar için ihale usulünde gerçekleştirdikleri satışlara katılarak, çok cazip fiyatlara, çok uygun geri ödeme koşullarıyla ev sahibi olabilirsiniz.

Halkbank İstanbul Sancaktepe’de 648.00 TL’ye Daire

Türkiye’nin her şehrinde konut ve işyeri satışları gerçekleştiren Halkbank, İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde çok cazip fiyata ev sahibi olma fırsatı sunuyor. İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde yer alan konut, 207 metrekarelik 1+1 kullanım alanına sahiptir. Sancaktepe ilçesinin Yenidoğan Mahallesi Sabır Caddesi NO:14/2’ de bulunan konut cazip fiyatıyla dikkat çekiyor.

Halkbank konut satışı kapsamında ihaleye açılan konutun satış başlangıç bedeli 648.000 TL olarak belirlenmiş. Konut için teklifinizi oluştururken en az 5.000 TL’lik bir artış sağlamanız gerekiyor. Ayrıca konut ihalesine katılım gerçekleştirmek ve teklif oluşturmak için 19.440 TL olarak belirlenen teminat bedelini de yatırmalısınız. Bu teminat bedelini Halkbank internet bankacılığı ve Halkbank şubeleri aracılığıyla yatırabilirsiniz. Ayrıca avantajlı Halkbank konut kredisi kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Ziraat İstanbul’da 472.000 TL’ye Daire

Türkiye’nin en büyük kamu bankası Ziraat Bankası’nın konut satışlarıyla herkes ev sahibi olma hayaline kavuşabiliyor. İcradan gelen konutların satışını gerçekleştirdiği Ziraat konut satış ihalelerine katılarak, cazip fiyatlara ev sahibi olabilirsiniz. Ziraat Bankası güncel konut satış ihalesi ilanları arasında Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan 123 metrekarelik daire dikkat çekiyor.

Konutun ihale satış başlangıç bedeli 472.500 TL olarak belirlenmiştir. Gaziosmanpaşa ilçesinin Karadeniz Mahallesi 1138.Sokak Bina No: 83 adresinde yer alan konut, binanın en üst katında bulunmaktadır. Apartman dairesi 4+1 mimaride toplam 123 metrekarelik bir kullanım alanına sahiptir. Konutun satış ihalesine katılabilmek için 28.350 TL tutarındaki teminat bedelini Ziraat Bankası’na yatırmanız gerekiyor. Teminat bedelini yatırdıktan sonra başlangıç fiyatı 472.500 TL olan daire için kendi teklifinizi minimum 1.000 TL artış gerçekleştirecek şekilde verebilirsiniz. Apartman dairesi ihale satış süresinin sona ermesiyle en yüksek teklif sizdeyse, evin yeni sahibi olabilirsiniz.