Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Ülkemizde yaşayan kişiler son yapılan zamların ardından hayatlarını idame ettirmek konusunda zorluk yaşamaya devam ediyor. Bu noktada ise akıllara ilk olarak bankalar gelse de, herkes kredi kullanma şansını elde edemiyor. Özellikle bankaların artan faizlerinden sonra vatandaşlar alacakları kredileri ödeyip ödeyemeyecekleri konusunda büyük bir çekince yaşıyor bir de tüm bunların üzerine bankaların kredi başvurularını onaylayıp onaylamayacakları da belli olmuyor. Bu tip durumlarda ise akıllara bankaların sunduğu başka bir ürün olan nakit avanslar geliyor.

Bildiğiniz gibi nakit avanslar, kredi kartlarında müşterilere sunulan onaylı mini kredi limitleri olarak karşımıza çıkıyor. Eğer sizin de kredi kartınız varsa ve bu kredi kartınızın ödemelerini düzenli bir şekilde yapıyorsanız günün her saati anında nakit avans kullanma şansına sahip oluyorsunuz. Bugün sizler için bankaların sunduğu nakit avans kampanyalarından söz edeceğiz.

Akbank Taksitli Nakit Avans

Eğer sizin de cebinizde Akbank kredi kartınız varsa günün istediğiniz saati 15.000 TL'ye kadar nakit avans kullanma şansına sahipsiniz. Tüm acil nakit ihtiyaçlarınızı Akbank kredi kartınızda size önceden tanımlanmış olan nakit avans limitiniz ile karşılayabilirsiniz. 15.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için Akbank’a başvuru yapabilir ve nakit avanslarınızı 12 aya varan taksitlerle, %1,80’den başlayan faiz oranlarıyla geri ödemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca Akbank'ın taksitli nakit avansına başvuru yapmak da oldukça kolay. Nakit Avans’ınızı; Axess Mobil’den, Akbank İnternet’ten, Akbank Mobil’den, Size en yakın Akbank Şubesi veya ATM’sinden, Akbank Telefon Şubesinden Diğer bankaların ATM’lerinden ve SMS atarak kullanabilirsiniz. SMS’le Nakit Avans başvurusunda bulunmak için “NA” yazıp kartınızın son 6 hanesini ve dilediğiniz tutarı 5990’a gönderebilirsiniz.

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans

Müşterilerine nakit avans şansı sağlayan bir diğer banka ise QNB Finansbank oluyor ancak QNB Finansbank'tan nakit avans kullanmak isteyen kişilerin QNB Finansbank kredi kartı olması gerekiyor, kredi kartı olmayan kişiler bu fırsatlardan yararlanma şansını kaybediyor. Başvurularınızı QNB Finansbank İnternet Şubesi, 0850 222 0 900 nolu QNB Finansbank Telefon Bankacılığı ve Size en yakın QNB Finansbank ATM’lerinden yapabilirsiniz. Eğer sizler de QNB Finansbank’tan 15.000 TL’lik nakit avans alırsanız her ay 1.432,46 TL ödeyerek borcunuzu kapatabilirsiniz, 12 ayın sonunda da QNB Finansbank’a toplamda 17.188,42 TL ödemiş oluyorsunuz.