Katılım bankacılığı, faizsiz ve kar payı oranlarıyla hizmet sunan bankacılık sisteminin üyeleridir. Bankacılık ürünlerinin tamamını faizsiz şekilde sunan bu bankaların, kar payı sistemiyle faizsiz olarak sağladığı çeşitli finansman desteklerinden faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Albaraka Türk Faizsiz İhtiyaç Finansmanı

Albaraka Türk tarafından sunulan ihtiyaç finansmanı ürünüyle yasal sınır olan 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade seçeneğiyle faizsiz ihtiyaç finansmanı kullanabilirsiniz. İhtiyacınız 50.000 TL ve üzerindeyse, kullandığınız ihtiyaç finansmanı için uygulanabilen en uzun vade seçeneği 24 ay oluyor. Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından ihtiyaç Finansmanlarında uygulanan kar payı oranı % 1,99’dan başlıyor. İhtiyaç finansmanı, alışverişler sırasında kullanabileceğiniz Jet Finansman, Online Alışveriş Finansmanı ve Eğitim Finansmanı ürünlerini kapsıyor. Başvurularınızı tüm Albaraka Türk şubeleri aracılığıyla yapabildiğiniz gibi, bankanın resmi web platformu albarakaturk.com.tr üzerinden online olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Tüm başvurular son derece süratli bir şekilde sonuçlandırılıyor ve finansman desteğinizi en kısa süre içerisinde kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Türkiye Finans Faizsiz İhtiyaç Finansmanı

Katılım bankacılığının önemli kurumlarından biri olan Türkiye Finans, sürekli büyüyen ve daha geniş kitlelere hizmet sunan bir banka olarak öne çıkıyor. Banka tarafından sunulan ihtiyaç finansmanı, tüm diğer finansman türlerinde olduğu gibi, faizsiz bir şekilde sunuluyor. Kar payı sistemiyle sunulan ihtiyaç finansmanına başvuru ve kullanım süresi son derece kolaylaştırılmış. Banka tarafından sunulan ihtiyaç finansmanı ve diğer finansman türleri, yasal sınır olarak 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade seçeneğine sahip. 50.000 TL ve üzeri finansman ihtiyaçlarında, uygulanabilen en uzun vade 24 ay oluyor.

Banka tarafından sunulan İhtiyaç Finansmanı Desteği ürünü, % 1,79 kar payı oranından başlayan oranlara sahip. 6, 12, 24 ve 36 ay vade seçenekleriyle ihtiyaç finansmanı alabilmek mümkün. Başvuru sahibinin koşullarına gereken, başvuru sırasında istenen teminat ve belgeler değişiklik gösteriyor. Başvurular Mobil şube, internet şubesi bankanın tüm şubeleri ya da resmi web platformu olan turkiyefinans.com.tr üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Başvuruların sonuçlandırılma süresi çok süratli. Genellikle aynı gün içerisinde sonuçlandırılan başvuruların sonucunda, ihtiyaç finansmanınızı hemen kullanabiliyorsunuz. Oluşan nakit ihtiyaçlarınızı faizsiz bir şekilde karşılamak için, bankanın sunduğu ihtiyaç finansmanı ürünlerine başvurabilirsiniz.