Dijital bankacılık kampanyalarıyla alışverişlerinizde kazançlı çıkabiliyorsunuz. Pandemi döneminde kullanımı yaygınlaşan mobil bankacılığa özel düzenlenen banka kampanyaları yüzlerce TL’lik hediyeler kazandırıyor. İşte bu kampanyalardan birisi de İş Bankası’nı İşCep kampanyası oldu. İşCep’ten İş Bankası müşterisi olan herkes pek çok ayrıcalıkla beraber tam 200 TL değerinde MaxiPuan kazanma şansını yakalıyor. İşte İşCep 200 TL MaxiPuan kampanyasının ayrıntıları!

İş Bankası’ndan İşCep’lilere Özel 200 TL

Türkiye İş Bankası, dijital bankacılık altyapısının yaygın kullanımı için birbirinden avantajlı kampanyalar düzenliyor. İş Bankası’nın İşCep mobil bankacılık uygulamasına özel kampanyaları ise mobilde işlem yapanlara birbirinden önemli fırsatlardan yararlanma imkanı sağlıyor. İş Bankası’nın güncel kampanyaları arasında ilk defa İşCep mobil uygulamasından İş Bankalı olanlara özel 200 TL değerinde MaxiPuan hediyesi sunulmaktadır.

İşCep mobil bankacılık uygulaması üzerinde yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak, ilk defa İş Bankası müşterisi olanlar tam 200 TL değerinde MaxiPuan kazanıyor. Kampanya kapsamında sunulan 200 TL değerindeki MaxiPuan ödülünü alabilmek için 31.12.2022 tarihine kadar İşCep uygulamasını cihazınıza indirerek, “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinden İş Bankalı olmanız ve kart başvurusu yapmanız gerekiyor.

İster İş Bankası Bankamatik kartına, ister de İŞ Bankası Maximum kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. Kartının onaylanmasından sonra yapacağınız ilk tek seferde 200 TL ve üzeri alışverişinize tam 200 TL değerinde MaxiPuan hediyesi kazanabiliyor. Kart başvurunuzda, kartınızın internet harcamalarına açık olmasını işaretlerseniz, kartınız daha size ulaşmadan e-ticaret alışverişleriyle kampanya koşullarını sağlayabilirsiniz.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

İşCep Havale ve EFT Ücreti Yok

İşCep uygulamasından ilk defa İş Bankası müşterisi olanlar 200 TL değerinde MaxiPuan’ın yanı sıra pek çok bankacılık işlemine yönelik avantaj kazanıyor. Kampanya kapsamında İşCep uygulamasından İş Bankası müşterisi olanlar havale ve EFT işlemlerinde ücret ödemiyor. Ayrıca tüm yeni müşteriler için sağlanan 50 TL değerindeki Pazarama indirim kuponuna da koşulsuz şartlarsız sahip olabiliyor.
Kampanya kapsamında İşCep mobil uygulamasından İş Bankası müşterisi olduğunuzda faizsiz nakit avans fırsatından da yararlanabiliyorsunuz. 1.500 TL’ye kadarki taksitli nakit avans kullanımlarında %0 faiz ve 5 aya varan vade fırsatından yararlanılabiliyor.