1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Bankacılık işlemlerinin tamamı için geçerli olsa da, özellikle kredi ürünleri konusunda süratli ve kolay erişilebilen hizmetler, kullanıcı tarafından bankaların tercih edilmesinde en önemli konulardan biri. İhtiyaç anında süratle ve bürokratik işlemlerle uğraşmadan kredi kullanabilmek, tüm kullanıcıların aradığı ve istediği hizmet sunum şekli durumunda. Çağımızın teknolojik olanaklarıyla bankacılık hizmet alt yapısını en iyi şekilde birleştiren ve kredi ürünlerini süratle sunan bankaları imceleyerek, okuyucularımız için öne çıkanlarını listeledik.

Halkbank Hızlı Kredi

Hızlı Kredi, adıyla sunulan bu ürün, Halkbank’ ın kendi müşterilerine tanıdığı bir ayrıcalık. Bankanın Bireysel İnternet Şubesi, Mobil şube ve iletişim merkezi olan Dialog aracılığıyla başvurularınızı hemen yapabiliyorsunuz. Bunların yanında bankanın resmi web sitesine https://www.halkbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/kredi-basvurulari/ihtiyac-kredisi.html bu link aracılığıyla ulaşarak da başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Üst limiti 10.000 TL olan Hızlı kredi için başvurularınız birkaç dakika içerisinde yanıtlanıyor. Alınan onay sonrasında, gerekli sözleşme onaylarını da tamamlayarak, sadece birkaç dakika içerisinde kredinizi İnternet şubesi ya da mobil şube aracılığıyla kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Krediyi Hayat sigortası ürünüyle birlikte kullandığınızda, uygulanan faiz oranı % 1,89, sigorta ürünü kullanmadan faiz oranı % 1,94 olarak uygulanıyor.

Denizbank Cebimde Kredi

Denizbank tarafından sunulan Cebimde Kredi ürünü, bankanın şubesine bile uğramadan 5 dakika içerisinde kredi onayınızı almanızı sağlayan bir hizmet. Cep telefonunuzdan göndereceğiniz bir SMS ile ne kadar kredi kullanabileceğinizi ve kredi onayınızı hemen alabiliyorsunuz. KREDİN boşluk T.C. kimlik numarası boşluk Gün, ay ve yıl olarak doğum tarihinizi 3280 numarasına kısa mesaj olarak gönderdiğinizde, kullanabileceğiniz kredi tutarı ve onayı beş dakika içerisinde cep telefonunuza geliyor. Uygulanan faiz oranı, başvuru sahibinin kredi notuna bağlı olarak değişiyor. 50.000 liraya kadar olan krediler için uygulanan vade süresi 36 ay oluyor.

Ziraat Bankası Dijital Kredi

Ziraat Bankası tarafından sunulan Dijital Kredi ürünü, mobil şube ya da internet şubesi aracılığıyla başvuru yapabileceğiniz bir özelliğe sahip. Ürün bankanın kendi müşterileri için sunduğu bir ayrıcalık. Başvurularınız incelenerek, krediniz birkaç dakika içerisinde hesabınıza geçiriliyor ve dolayısıyla, internet şubesi ya da mobil şube aracılığıyla kredinizi hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.