Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

2022’ yi, dünyanın geneli için daha önceki zaman dilimlerine benzemeyen bir yıl olarak yaşıyoruz. Son seneler yaşadığımız salgın ve onun etkileri nedeniyle, benzersiz zamanlar olarak tarihe geçti. Bunun tüm ekonomik etkilerinin yanı sıra, teknolojinin yaşamımıza çok daha fazla girmesine neden olan salgın süreci, tüm alışkanlıklar üzerinde de köklü değişikliklere neden oldu. Bu yeni durum, aynı zamanda 2022 yılı ve sonrası için, iş fikirlerinin şekillerini ve çeşitlerini de değiştirdi. Okuyucularımız için, 2022 yılının en çok kar sağlayan iş fikirlerinden bazılarını inceledik.

Ahşap Portre ve Ürünlerin Satışı

Ahşap portreler ve ahşaptan üretilmiş çeşitli ürünler, dünya geneline bu ürünlerin satılabilmesini sağlayan online platformlarında etkisiyle, çok büyük bir talep görüyor. Ahşap konusunda üretim veya tedarik şansınız varsa, bu tür ürünlerin satışıyla hayli büyük paralar kazanabilir durumdasınız demektir.

Kargo Şubesi Açmak ya da Kurye Olmak

Online ürün satışları, her konuda ve sürekli olarak pazarını arttırmaya devam eden bir sürece girdi. Salgının en önemli etkilerinden biri olan online kolaylıklardan faydalanmak, artık vazgeçilmez bir noktaya ulaştı. Bu konuda ki en büyük sorunsa, online olarak satın alınan ürünlerin, adreslerine ulaşması. Dolayısıyla bu alanda uzun yıllar büyümeye devam edecek özel bir pazar ortaya çıkıyor. Kargo ve kurye sistemleri, uzun yıllar boyunca en çok kazanan sektörler arasında yer alacak. Bu alanda küçük lokasyonda ama nitelikli hizmet sağlayan bir organizasyon, geleceğe sağlam adımlar atmanızı sağlayacak iş fikirlerinden birini oluşturuyor.

Printfull ya da ETSY’de Ürün Satışı

Online ürün satışları, iki farklı türde yapılabiliyor. Dijital ürünler ve fiziki ürünler. ETSY ve Printful platformları, her iki alanda da dünya genelinde çok önemli fırsatlar sunuyor. ETSY’ de hem dijital, hem de doğrudan fiziki ürün satışlarınızı milyarlarca kişiye kolayca ulaştırabiliyorsunuz. Çeşitli ödeme ve online ticaret aracıları kullanarak, ürünlerinizi dünyanın her tarafına ulaştırabiliyorsunuz. Printful aliexpress gibi, çok ucuza ürün satışı yapan sitelerdeki ürünlerle entegre edebildiğiniz tasarımları, sizin adınıza basarak kullanıcıya ulaştıran bir başka tür sisteme sahip. Burada tasarımlarınızı fiziki ürünlere dönüştürerek, yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.