Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Kripto para piyasası 2022 yılına girişi çok karamsar bir tabloyla gerçekleştirdi. Özellikle de kripto para piyasasının önemli hacmini oluşturan Bitcoin ve Ethereum tarihi düşüşlerini 2022 boyunca sürdürdü. Kripto para piyasalarındaki bu negatif tablo içerisinde bazı coinler ise yatırımcılarına yine dev kazançlar sağladı. İşte 2022’nin en çok kazandıran coinleri ve uzmanların değerlendirmeleri!

Locus Chain

Kripto para piyasasının 2022 yılında en dikkat çeken coinleri arasında Locus yer aldı. Öyle ki 2022 yılının en hızlı yükselen coinleri listesinde ilk sırada kendisine yer buldu. Son dönemde yaşadığı yüksek artış grafiğiyle birlikte %454.16 gibi devasa bir değer artışı yakaladı. Bu durumda 2022 yılı başından beri Locus yatırımı yapan kripto para yatırımcılarına dev kazanç anlamına geliyor. Locus’ta yaşanan yükseliş trendinin 2022 yılı sonunda da sürdüğü ve 2023 yılında da devam edeceği yönünde kripto para uzmanları tarafından yapılan değerlendirmeler bulunuyor.

NEST

2022 yılının en çok kazandıran coinleri listesine girmeyi başarsa da NEST, listede piyasa hacmi büyüklüğü bakımından rakipleriyle kıyaslanamayacak seviyede. Ancak sürekli büyümeye devam ediyor olması 2022 yılı başından itibaren, dev değer artışları yakalamasını sağladı. Özellikle de 2022 Ocak ayındaki piyasa değeri 0.0067 Dolar gibi oldukça düşük bir seviyede olan NEST, 2022’nin sonuna gelinirken değerini 0.0274 Dolar seviyesine çıkarttı. Bu durum oransal olarak dev bir artış oluşturduğundan yatırımcıların adeta kazançlarını katlamalarını sağladı.

SAFE

Son dönemde gündemden düşmeyen Solana’da yaşanan ilk ve tek tam blok zinciri çatalı olarak ortaya çıkan SAFE’de, 2022 yılının en fazla kazandıran coinleri arasında yer alıyor. Solana gibi güçlü değer artışlarıyla yatırımcıların popüler yatırım araçlarından birisini daha da ileriye taşımayı hedefleyen bir proje olması SAFE için yatırımcıların ilgi odağı olması gibi bir tablo ortaya çıkıyor. 2022 Ocak ayında 8.3 Dolar seviyesinde işlem gören SAFE, özellikle 2022’nin ikinci yarısı itibariyle yükselişini katlayarak sürdürerek, 37 Dolar seviyesine kadar çıkmayı başardı. Kripto para piyasası uzmanları tarafından 2023 yılına yönelik olarak yapılan değerlendirmelerde, yükseliş trendini sürdürecek coinler listelerinin üst sıralarında SAFE’de yer alıyor.