22 Yıldır mutlu bir evlilik sürdüren Trey ve Salina, geçtiğimiz günlerde Daily Star’ a yaptıkları açıklamalarla bir anda gündemde en önemli konulardan biri haline geldiler. Açıklamalar ve çiftin yaşadıkları ilgi çekmeyecek gibi değil. 22 Yıldır mutlu bir elilik sürdüren Trey ve Salina, 2 yıl önce eşini kaybetmiş olan Ruth isimli bir kadına aşık oldular. Evet, her ikiside Ruth’ a aşık oldu ve üçlü bir ilişki yaşamaya başladılar. Bu ilginç öykünün ayrıntılarına içeriğimizin devamında ulaşabilirsiniz.

22 Yıllık Evlilik ve Çocuk Sonrasında Üçlü Bir İlişki

22 Yıl evlilikten sonra üniversiteye giden çocukları da bulunan Trey ve Salina, geçtiğimiz günlerde Daily Star’ a sansasyonel açıklamalar yaptılar. Yaptıkları bu açıklamalar sonrasında destek verenlerden tutunda, durumu ağır şekilde eleştirenlere kadar çok geniş bir kesim tarafından dikkatleri üzerlerine çektiler.  

Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi

Trey ve Salina 22 yıllık evliliklerinden sonra, üçlü bir ilişki yaşamaya karar verdiklerini ve 2 yıl önce eşini kaybetmiş olan Ruth isimli kadına, ikisinin birden aşık olduğunu anlattılar. Ruth ise 15 yıl boyunca evliydi ve bundan 2 yıl kadar önce eşini kaybetmişti. Üçlü tanıştıktan kısa süre sonra aralarında oluşan çekimden kaçınamadıklarını ve hem Trey’ in hem de Salina’ nın Ruth’ a aşık olmasının önüne geçemediklerini anlattılar.

Daily Star’ a açıklama yapan Trey “ Bu çok doğal bir şekilde oldu. Binlerce ortak noktamız var ve sürekli gülüyoruz. Her birimiz bu ilişkiye farklı bir şey katıyoruz. Şu anda uzak mesafe ilişkisindeyiz ancak önümüzdeki hafta birlikte yaşamaya başlayacağız. ” dedi. “ Bu durumu gizli tutmak istemedik. Bu, Ruth’ un herkesten saklaması gereken bir durum değil. Tek istediğimiz, hayatlarımızı mümkün olduğu kadar otantik bir şekilde yaşamaktı. Bu utanılacak bir şey değil, aşk aşktır. “ şeklinde açıklamalarına devam etti.

Ruth’un Eski Eşine de Saygı Duyuyorlar

45 yaşında olan Ruth, 2020' de eski eşi Joe' yu kaybetti. Ancak çiftimiz, bu ilişkide Joe’ nun da yeri olduğunu söyleyerek anısına saygı duyduklarını belirtiyor. Ruth, ilk olarak Salina ile bir müzik grubunun hayran topluluğundaki ortak arkadaşları aracılığıyla tanışmış. Bu ikili tanıştıktan hemen sonra başlayan ve halen devam eden enerjinin inkar edilemez derecede güçlü olduğunu belirtiyorlar. Trey ve Salina bu konuyu çocuklarıyla da paylaştıklarını ve yeni kuşakların açık fikirli olduklarının altını da çiziyorlar. Trey ve Salina “ Başlangıçta yaşlı aile üyelerine bu durumu anlatmak da kabul ettirmek de zor oldu. Ya bizi anlamadılar ya da onaylamadılar. Ancak hayat başkalarını tatmin etmek için çok kısa. “ dedi.