Araç sahibi olmak isteyenler araç kredilerinden yalnızca sıfır değil, ikinci el araç satın alımlarında da faydalanabiliyor. İkinci el araç kredisi ile hayalinizdeki araca uygun koşullarda kavuşabilirsiniz. İkinci el araç satın alımlarınızda uygun faiz oranları, uzun vade seçenekleri ve uygun geri ödeme koşulları sunan 2.el araç kredilerinden yararlanabilirsiniz. En iyi 2.el araç kredisi sunan bankalar ve kredi koşullarıyla ilgili tüm detaylar haberimizde!

İş Bankası 2. El Taşıt Kredisi

İş Bankası tarafından düşük faiz oranı ve uzun vade seçeneğiyle sunulan taşıt kredisi yalnızca 0 km araç alımlarında değil, 2.el araç alımlarında da kullanılabilmektedir. Krediyle 2.el araç satın alım fırsatı sunan İş Bankası taşıt kredisi limitleri, satın alınacak aracın kasko değerine göre belirlenir. Buna göre 2.el taşıt alımları için İş Bankası taşıt kredisinden;

  • 120 bin TL’ye kadar 70% oranındaki kısmı,
  • 120 bin TL ile 300 bin TL arasına 50% oranındaki kısmı,
  • 300 bin TL ile 750 bin TL arasına 30% oranındaki kısmı,
  • 750 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasına 20% kısmı,

Kredi limiti olarak tanımlanmaktadır.

Akbank 2.El Taşıt Kredisi

Akbank 2.el taşıt kredisi uygun faiz oranları ve uygun geri ödeme koşullarıyla 2021’in en iyi 2.el araç kredisi fırsatları arasında öne çıkıyor. 2.el araç kasko değerine göre 70% oranındaki kısmına kadar kredi limiti tanımlanmaktadır. Üstelik Akbank 2.el araç kredisi 48 aya varan vade imkanı ve yalnızca 1.55% faiz oranı ile sunuluyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Vakıfbank 2.El Taşıt Kredisi

Vakıfbank’tan 2.el araç piyasasından satın alım gerçekleştirecek kişilere büyük destek sağlayacak 2.el taşıt kredisi kampanyası başlatıldı. Vakıfbank 2.el taşıt kredisi kampanyasında 48 aya varan vade imkanı ve cazip faiz oranları bulunuyor. Üstelik Vakıfbank 2.el araç kredisinde 3 ay erteleme şansı da bulunuyor. Geri ödemelerde ise aylık eşit taksit, 3 ay ödemesiz aylık eşit taksit, 3 aylık taksit, son taksit balon ödeme ve gelirinize göre düzenlenen değişken taksit gibi farklı ödeme planlarından yararlanabiliyorsunuz.

ING Bank 2. El Taşıt Kredisi

Türkiye’nin en yenilikçi bankalarından birisi olan ING Bank, farkını 2.el araç alımlarında da konuşturuyor. ING Bank 2.el araç kredisi kampanyasında 0.99% faiz oranlarından yararlanma şansı sunuyor. ING Bank 2.el taşıt kredisinde 3 ay ile 6 ay arası vade seçimlerine yalnızca 0.99% faiz oranı uygulanıyor. 9 aydan sonra 48 aya kadar ise faiz oranı 1.44% oranında oluyor. 3 ay erteleme imkanı, eşit taksitli  ödeme planıyla ING Bank 2.el araç kredisi yalnızca 8 yaşa kadar olan 2.el araçların satın alımlarında kullanılabilir.