İhtiyaç halinde kredi finansman ürünlerine süratli bir şekilde ulaşmak, günümüzde bir ihtiyaç haline gelmiş durumda. Gelişen teknolojinin sunduğu olanaklar, artık ihtiyaç olduğu her zaman bu türlü bankacılık ürünlerine kolaylıkla ulaşabilmemizi sağlıyor. Bu konuda en güçlü desteği sunan SMS aracılığıyla kredi başvurusu yapılmasını sağlayan bankaları sizler için inceledik.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Aktifbank SMS’le Anında Kredi Başvurusu

Aktifbank sürekli olarak büyümeye devam eden bir banka. Bu büyümeyi özellikle sunduğu farklı bankacılık ürünleriyle daha da hızlandırıyor. 40.000 TL üst limite sahip olan Nkolay Kredi’ye başvurmak son derece kolay. Nkolay krediye başvurmak için 305 numarasına KREDİ boşluk TC Kimlik Numarası yazarak göndermeniz yeterli oluyor. Sizin için en uygun kredi miktarı onaylanarak telefonunuza yine mesaj yoluyla birkaç dakika içerisinde bildiriliyor. Banka şubesine gitmenizin mümkün olmadığı durumlarda, banka sizi adresinizde ziyaret ederek gerekli işlemleri tamamlamanızı sağlayan bir hizmet bütünlüğü sunuyor. Banka % 1,91’den başlayan faiz oranlarıyla 40.000 TL üst limitli kredi sunuyor.

Fibabanka SMS Kredi

Fibabanka İhtiyaç Kredisi, SMS’le başvuru yapabileceğiniz bir şekilde sunuluyor. SMS aracılığıyla yapılan başvurularda üst limit 20.000 TL. Kişiye özel faiz uygulaması bulunan Fibabanka SMS’ le kredi başvurusunu istediğiniz her zaman yapabilirsiniz. Bunun için, 3422 numarasına TC Kimlik Numaranızı mesaj olarak atmanız gerekiyor. Gönderdiğiniz mesaj sonrasında, kullanabileceğiniz kredi miktarı ve onayı telefonunuza birkaç dakika içerisinde kısa mesaj olarak iletiliyor. Ardından gerekli işlemleri tamamlamak için bankanın herhangi bir şubesine başvurmanız gerekiyor. Eğer banka müşterisiyseniz, onaylanan kredinizi hemen hesabınıza çekerek kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Denizbank Cebimde Kredi

Denizbank tarafından hazırlanan Cebimde Kredi ürünüyle, 55.000 TL üst limitli kredi kullanabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken KREDİ boşluk TC Kimlik Numarası boşluk doğum tarihi olan bir mesajı 3280’e göndermek. Doğum tarihini gün ay yıl formatında GG.AA.YY şeklinde yazmanız gerekiyor. Mesajı gönderdikten en fazla 5 dakika sonra, kullanabileceğiniz kredi miktarı ve gerekli onay kısa mesaj yoluyla telefonunuza iletiliyor.

36 ay vade seçeneğiyle sunulan kredi için uygulanan faiz oranı %2,47. Kişiye özel faiz uygulamasıyla, sizin için en uygun krediyi kolaylıkla kullanabilirsiniz.