Yaşamın getirdiği ihtiyaçlar hiçbir zaman bitmiyor. Sürekli yeni ihtiyaçların ortaya çıktığı günümüzde ekonomide yaşanan dalgalanmalar nedeniyle bunları karşılamak güç hale geldi. Özellikle Pandemi nedeniyle birlikte daralan ekonomi, vatandaşın cebine yansıyor. Bu durumda vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamak için finansman desteği almak üzere bankalara başvuruyor. Bankaların sundukları avantajlı ve düşük faizli ihtiyaç kredileriyle, acil ihtiyaçlar için çözüm oluşturulabiliyor.

Şekerbank Ödemesi Kolay Kredi Kampanyası

Pandemi döneminde sunduğu kredi ürünleriyle vatandaşa rahat nefes aldıran Şekerbank, 2022’de de cazip ihtiyaç kredisi kampanyaları sunuyor. Özellikle “Ödemesi Kolay Kredi” kampanyası ile çok uygun geri ödeme koşullarında ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Şekerbank ihtiyaç kredisi ürününü kullandığınızda kredi taksitinizin %20 oranında daha az olmasından faydalanabiliyorsunuz.

Şekerbank ihtiyaç kredisi 36 aya varan vade imkanı ve %2.50 faiz oranı ile 50.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınıza uygun koşullarda çözüm oluşturuyor. Üstelik Şekerbank ihtiyaç kredisinde tam 3 ay erteleme fırsatı bulunuyor. Böylelikle kredinizin ilk taksitini tam 3 ay sonra ödemeye başlıyorsunuz. Ayrıca acil nakit ihtiyacı dolayısıyla kullandığınız ihtiyaç kredisinin ödemelerinde zorluk yaşamamanız için %20 düşük taksit tutarı seçeneğinden faydalanabiliyorsunuz. Bunun için kredi ürününde taksit tutarının her sene bir önceki seneye göre daha düşük tutara sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Odeabank Nakit Hazır Kredisi Kampanyası

Odeabank, acil nakit ihtiyaçlarınıza tam 36 ay vadeli ihtiyaç kredisiyle çözüm oluşturuyor. Odeabank şubelerine şahsen giderek ihtiyaç kredisi için başvurunuzu yapabilirsiniz. Odeabank Nakit Hazır kredisinde 50.000 TL’ye kadar olan kullanımlarınızda 36 ay vade imkanından faydalanabilirsiniz. Ancak 50.001 TL ve üzeri kredi kullanımlarınızda bankacılık mevzuatı gereğince en fazla 24 ay vade seçimi yapabilirsiniz. Odeabank 10.000 TL’lik Nakit Hazır kredisi kullandığınızda 36 ay vade için %2.66 kredi faiz oranından faydalanabiliyorsunuz. Böylelikle aylık taksit tutarlarınızda 471.30 TL gibi cüzi bir seviyede oluyor.

Fibabanka Anında İhtiyaç Kredisi

Fibabanka müşterileri şubeye gitmek zorunda kalmadan tüm acil nakit ihtiyaçları için ister mobilden, ister internet bankacılığından kredi başvurusunu yapabiliyor. Üstelik 36 ay vade imkanı ve %1.61’den başlayan kredi faiz oranlarından faydalanabiliyor. 3.000 TL ile 100.000 TL arasındaki tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için online kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.