Bankacılık ürünleri arasında, anlık nakit ihtiyaçlarına çok çeşitli çözümler sunuluyor. Bu çözümler arasında en sık kullanılan ürünlerden biri de nakit avans. Nakit avans acil nakit ihtiyaçları oluştuğunda, banka müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm üreten önemli bir bankacılık ürünü. İçeriğimizde hangi bankaların avantajlı şekilde nakit avans hizmeti sunduğunu ve koşullarını inceleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Worldcard Nakit Avans

Eğer Worldcard kredi kartı sahibiyseniz, acil nakit ihtiyaçlarınız ortaya çıktığında hemen çözümünü de bulabilirsiniz demektir. Yapı Kredi Bankası Worldcard ürünüyle, Nakit Avans ve Taksitli Nakit Avans olmak üzere iki farklı çözüm oluşturuyor. Dilerseniz kreid arktı nakit limitiniz ölçüsünde doğrudan nakit avans çekebilir, dilerseniz nakit avansınızı 3,6,9, yada 12 ay vadede eşit taksitli geri ödeme seçeneğiyle kullanabilirsiniz. Bankadan kredi kartınızın bulunması halinde, ihtiyacınız olan nakit avansınızı Mobil şubeler, İnternet Bankacılığı ya da ATM’lerden hemen kullanabilirsiniz. Kartınızın yanınızda olmaması halinde bile, QR kod kullanarak nakit avansınızı istediğiniz koşullarla hemen kullanabiliyorsunuz.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Garanti BBVA Nakit Avans

Nakit avans çözümü, bankaların bir ürünü olan kredi kartlarına ilave bir ürün olarak sunuluyor. Çok çeşitli kesimlerin ihtiyaçları gözetilerek oluşturulmuş çeşitli kredi kartı seçenekleri sunan Garanti BBVA, aynı zamanda tüm bu kartlar için Nakit Avans seçeneği de sunuyor. Kredi kartlarının nakit çekim limiti kadar kullanılabilen nakit avanslar için, Mobil şube, internet bankacılığı ya da ATM’lerden hemen nakit çözüm sağlayabiliyorsunuz. Nakit avans için başvuru yapmak ve nakitinizi kullanmaya başlamak birkaç dakikalık bir işlem haline getirilmiş durumda. Bu sayede çeşitli sebeplerle oluşan acil nakit ihtiyaçlarınıza anında çözüm oluşturabiliyorsunuz.

Haklbank Paraf Taksitli Nakit Avans

Halkbank Paraf kredi kartı ile bu alanda giderek daha fazla artan bir müşteri kitlesi oluşturmuş durumda. Paraf kartın sağladığı çok çeşitli avantajlar, bir kamu bankası olan Halkbank’ın kamu odaklı hazırladığı avantajlarla destekleniyor. Şu anda süren bir kampanyayla Paraf kart sahipleri, nakit çekim limitleri ölçüsünde 12 aya varan taksit olanağıyla, Taksitli Nakit Avans avantajından faydalanabiliyor. Sabit % 1,80 faiz oranıyla sunulan bu ürünle, Halkbank nakit avans konusunda sunulan en düşük fazi oranlarından birini uyguluyor.