Nakit ihtiyaçları sürekli karşılaşılan masraflar nedeniyle sürekli ekonomik sıkışıklık yaşamaya neden oluyor. Pandemi nedeniyle ekonomide yaşanan dalgalanmalarda bireysel ekonominin daralmasına yol açtığından, banka kredilerine olan talepte artış yaşadı. Pandemi döneminde bankalar vatandaşa ekonomik açıdan rahat nefes aldıracak kampanyalar düzenliyor. Düşük faizli kredi kampanyaları kapsamında tam 3 ay boyunca hiç ödeme yapmadan kredi kullanabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İşte 3 ay ödeme yapmayacağınız kredi kampanyaları!

Vakıfbank 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi

Kamu bankası Vakıfbank, vatandaşlara tüm acil nakit ihtiyaçları için 3 ay ödemesiz düşük faizli ihtiyaç kredisi sunuyor. Krediyi kullandıktan tam 3 ay sonra ilk taksit ödemenizi yapabiliyorsunuz. Üstelik 3 ay ödemesiz Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasında 36 aya varan vade imkanından da faydalanabiliyorsunuz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Vakıfbank 3 ay ödemesiz toplam 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ile 3.000 TL ile 50.000 TL arası ihtiyaçlarınız için %1.55’ten başlayan faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. 50.001 TL ile 125.000 TL arasındaki nakit ihtiyaçlarınızda ise yine %1.55’ten başlayan faiz oranlarıyla en fazla 24 ay vade seçimi yapabilirsiniz. Vakıfbank ihtiyaç kredisinde 3 ay ödemesiz ödeme planına alternatif olarak;

  • Aylık taksit,
  • Eşit taksit,
  • Artan taksit,
  • 3 aylık taksit,
  • Değişken taksit,
  • Son taksit balon ödemeli,

Şeklinde ödeme planlarından da faydalanabilirsiniz.

CEPTETEB Anında İhtiyaç Kredisi

TEB dijital bankacılık kanalı CEPTETEB ile tüm acil nakit ihtiyaçlarınızı şimdi karşılayabilir ve ödemeye 3 ay sonra başlayabilirsiniz. 3 ay ertelemeli CEPTETEB ihtiyaç kredisinde 100.000 TL’ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik 3 ay ödemesiz dönemde dahil olacak şekilde toplam 36 ay vade imkanından faydalanabilirsiniz. Ayrıca CEPTETEB ihtiyaç kredisinde %1.85’ten başlayan faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerinizi CEPTETEB mobil, internet şubesi ve TEB şubeleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Akbank’ın 3 ay ötemeli ihtiyaç kredisi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı şimdi karşılayabilir ve ilk taksidinizi 3 ay sonra yapabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınızı çok uygun koşullarda karşılamanıza yardımcı olan Akbank ihtiyaç kredisinde 36 aya varan vade fırsatı %2.03 kredi faiz oranı olanağından da yararlanabilirsiniz. Akbank mobil, Akbank internet şubesi, ATM ve çağrı merkezi kanallarının yanı sıra Akbank şubelerinden de ihtiyaç kredisi başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.