Bankacılık sektöründe dijital bankacılık hizmetleri her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Bankaların sunduğu ürün ve hizmetlerden, şubeye gitmek zorunda kalmadan faydalanabilmek mümkün oluyor. Dijital bankacılık hizmetleri arasında özellikle SMS bankacılığı, işlemlerinizi 7/24 kolayca yapabilmenize yardımcı oluyor. Hatta artık SMS ile kredi başvuruları dahi yapılabiliyor. İşte SMS ile kredi başvuru yapılabilecek bankalar ve kredi koşulları!

Aktif Bank SMS ile Kredi Başvurusu

Türkiye’deki en popüler dijital bankacılık hizmetlerini sunan Aktif Bank, kredi başvurularını SMS ile alıyor. SMS bankacılığı kapsamında Aktif Bank ihtiyaç kredisi başvuruları SMS gönderilerek, yapılabiliyor. Aktif Bank şubelerine gitmenize gerek olmadan ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Üstelik SMS kredi başvurularınızı 40.000 TL’ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için yapabilirsiniz. Ayrıca Aktif Bank ihtiyaç kredisinde 40.000 TL’ye kadar 36 ay vade ve sadece %2.89 kredi faiz oranından faydalanabilirsiniz.

Aktif Bank SMS ile kredi başvurusu için cep telefonunuzda “KREDİ” yazıp bir boşluk verdikten sonra “T.C. kimlik numaranızı” yazıp “3050” numarasına SMS göndermelidir. Aktif Bank N Kolay Kredi kampanyası kapsamında onaylanan krediniz anında Aktif Bank Vadesiz TL hesabınıza aktarılır.

Denizbank Cebimdeki Kredi Kampanyası

Denizbank’ın ihtiyaç kredisine SMS ile hemen başvuru yapabilirsiniz. Üstelik Denizbank SMS ile kredi başvurularınız dakikalar içerisinde sonuçlanıyor. Denizbank Cebimdeki Kredi kampanyası kapsamında SMS ile kredi başvurunuzu 55.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için yapabilirsiniz. 36 ay vade imkanı bulunuyor olsa da bankacılık mevzuatı gereğince 50.000 TL’ye kadar sınır bulunuyor. 50.000 TL’nin üzeri için en fazla 24 ay vade seçebiliyorsunuz.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Denizbank Cebimdeki Kredi kampanyasına SMS ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Cebimdeki Kredi başvurunuzu “KREDİM” yazıp, “T.C. kimlik numarası” ve “doğum tarihi” bilgilerini aralarında boşluk olacak şekilde yazmalısınız. Daha sonra “3280” numarasına SMS göndermelisiniz. En geç 5 dakika içerisinde SMS ile kredi başvurunuza yanıt verilir. Kredinizin onaylanması durumunda almak için Denizbank şubelerine nüfus cüzdanınızla şahsen başvurmalısınız.

Akbank SMS ile İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Akbank’ın 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Akbank 3 ay ertelemeli toplam 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusunu SMS ile yapabilirsiniz. Akbank SMS ile kredi başvurusu için “KREDİ” yazıp, “T.C. kimlik numarası” bilgilerini aralarında bir boşluk olacak şekilde girip, “4425” numarasına SMS göndermelisiniz. Akbank SMS ile kredi başvurusunda 20.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için başvuru yapabilirsiniz.