Acil nakde ihtiyacı olanlara kredi yerine nakit avans kampanyaları sunuluyor. Üstelik bazı bankalar tüketicilerin tüm acil nakit ihtiyaçları için taksitli nakit avans kullanımını tamamen ücretsiz bir şekilde yapabilmelerini sağlıyor. İşte bankaların sunduğu faizsiz nakit avans kampanyaları! Bankaların faizsiz veya düşük faizli nakit avans kampanya koşullarının tüm detayları!

Denizbank Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Denizbank, 2022 yılında acil nakde ihtiyacı olanlara başvuru şartsız ve faizsiz nakit avans kullanım desteği sunuyor. Nakit avans kampanyasında şubeye gitmeye veya başvuru yapmaya gerek bulunmuyor. Denizbank müşterileri kampanya koşullarına uygun olarak yapacağı taksitli nakit avans kullanımları için faiz ödemiyor. Ancak kampanyadan yararlanabilmek için belirli şartların sağlanmış olması gerekiyor.

Denizbank’ın faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanabilmek için mutlaka 02.08.2022 ile 31.08.2022 tarihleri arasında MobilDeniz uygulamasından ilk defa Denizbanklı olunması gerekiyor. Kampanya döneminde mobil bankacılıktaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinden müşteri olanların Denizbank kredi kartına başvurmaları gerekiyor. Bu şartları sağlayan yeni Denizbanklılar, kredi kartlarından yapacakları 5.000 TL’ye kadar olan taksitli nakit avans kampanyasından %0 faizle yararlanabiliyor. Kampanyadan yararlanarak faiz ödememek için seçilebilecek en uzun vade sayısı ise 6 ay vadedir.

Yapı Kredi’den 5.000 TL Faizsiz Nakit Avans

Yapı Kredi, mobil bankacılık uygulamasından ilk defa müşteri olanlara 5.000 TL’ye kadar yapacakları taksitli nakit avans kullanımlarında %0 faiz desteği sunuyor. Yapı Kredi Bankası’nın faizsiz taksitli nakit avans kampanyasında %0 faiz oranından 12 ay vadeye kadar yararlanılabiliyor. Yapı Kredi taksitli nakit avans Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Bankacılığı ile birlikte Yapı Kredi ATM’lerinden yapılabiliyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Garanti BBVA’dan Faizsiz Taksitli Nakit Avans

Garanti BBVA, 2022 yılında Garanti BBVA Mobil uygulamasındaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinden müşteri olan ve kredi kartı başvurusu onaylananlar faizsiz taksitli nakit avans kullanabiliyor. Üstelik 5.000 TL üst limitli olan %0 faizli taksitli nakit avans kullanımında tam 6 aya varan vade seçimi de yapabiliyor.

Kampanya koşullarını yerine getiren Garanti BBVA müşterilerinin taksitli nakit avans limitini veya vade sayısını kampanya koşullarının üstünde seçmesi halinde ise sabit %1.80 faiz oranı uygulanmaktadır.