Banka borcu bulunanlara kolaylık sağlayan yeni kampanya duyurdu. Milyonlarca kişi bankalardaki kredi borçlarını daha uygun geri ödeme koşullarıyla taksitlendirebiliyor. QNB Finansbank, ING Bank ve İş Bankası diğer bankalardaki kredi borçlarını taşıyanlara, uygun faiz oranları üzerinden yeni ödeme planı sunuyor. Birden fazla bankadaki borçları tek bir bankada ve daha uygun koşullarla bir araya getiren borç transfer kredisi kampanyalarının tüm detayları!

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi

QNB Finansbank, 2022 yılında da diğer bankalarda borcu bulunan tüketicilere borç transfer kredisi sunuyor. Tüketiciler, diğer bankalarda olan tüm kredi borçlarını kolayca QNB Finansbank’a taşıyabiliyor. Üstelik taşınan QNB Finansbank’a taşınan kredi borçları, daha düşük faiz oranı ve daha esnek ödeme koşullarıyla yeniden taksitlendirilebiliyor. Kredi borçlarındaki gecikmeden çıkmayı sağlayan borç transfer kredisi için QNB Mobil, QNB Finansbank İnternet Şubesi ve QNB Çağrı Merkezi kanallarından başvuru yapılabiliyor.

QNB Finansbank borç transfer kredisi kampanyasında, diğer bankalardaki kredi borçları %2.64’den başlayan faiz oranlarıyla taşınabiliyor.  Buna göre diğer bankalardaki 10.000 TL limitli kredi borçları için 36 aya varan vade imkanıyla sadece %2.64 faiz oranı üzerinden yapılandırma sağlanıyor. Böylelikle tüketiciler aylık yalnızca 478.77 TL tutarında taksit ödemesi yapıyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

ING Bank Borç Transfer Kredisi Kampanyası

ING Bank’tan diğer bankalarda kredi borcu olan tüketicilerine sadece %2.24’ten başlayan faiz oranlarıyla borç transfer kredisi desteği sunuluyor. Diğer bankalarda bulunan mevcut kredi borçlarını tek bir yerde toplama ve tek taksit ödeme şansına sahip olunabiliyor. Ayrıca borç transfer kredisi sayesinde kredi borçlarının gecikmeden çıkartılarak, kredi sicilini olumsuz etkilemesinin de önüne geçiliyor.

İş Bankası Borç Transfer Kredisi

İş Bankası’nın borç transfer kredisi ile diğer bankalardaki kredi borçları İş Bankası’na taşınabiliyor. Üstelik İş Bankası müşterileri bankadan kullandığı mevcut kredi borcu içinde “Borç Kapatma Kredisi” desteğinden yararlanabiliyor. İşCep, İş Bankası İnternet Şubesi, Bankamatik, İş Bankası Telefon Şubesi ve İş Bankası şubelerinden borç transfer kredisi başvurusu yapılabiliyor.

36 aya varan vade desteği ve gelir durumuna göre düzenlenen avantajlı ve düşük faiz oranları ile diğer bankalardaki kredi borçları kapatılarak, İş Bankası’na taşınabiliyor.