Türkiye’nin 3 büyük bankasından hızlı kredi kampanyası geldi. Vatandaşlar acil nakde sıkıştıklarında şubeye bile gitmeden günün her saatinde ihtiyaç kredisi kullanabilme kolaylığından faydalanabiliyor. İşte Akbank, Yapı Kredi ve Türkiye İş Bankası tarafından başlatılan anında kredi kampanyasının şartları ve başvuru yolları!

Akbank’tan Acil İhtiyaçlara Direkt Kredi Kampanyası

Akbank, dijital bankacılık altyapısı sayesinde tüm müşterilerine 7 gün 24 saat acil nakit ihtiyaçları için nakit çözümü sunuyor. Akbank Direkt Kredi kampanyası sayesinde vatandaşlar nakit ihtiyaçları nerede ve ne zaman olursa olsun hemen ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Akbank anında kredi kampanyası ile vatandaşlar şubeye gitmeden 250.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için kredi kullanabiliyor.

Akbank Direkt Kredi başvuru işlemleri Akbank Mobil uygulamasından ve Akbank İnternet Şubesi üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Onaylanan Akbank hızlı kredi limitleri, kullanıma hazır olarak Akbank Vadesiz TL hesabına aktarılıyor. 36 aya varan vade imkanı ve sadece %2.08’den başlayan faiz oranlarından yararlanılabiliyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Yapı Kredi Bankası’ndan Anında Kredi

Yapı Kredi Bankası şubeye gitmeye gerek kalmadan 7 gün 24 saat tüm acil nakit ihtiyaçları için kredi kullanabilme fırsatı sunuyor. Yapı Kredi Bankası’nın anında ihtiyaç kredisi kampanyası ile 36 aya varan vade imkanından yararlanılabiliyor. Bankacılık sektörü mevzuatları gereğince kullanılacak kredi limiti 50.000 TL’ye kadarsa 36 ay vade seçilebiliyor. Eğer kredi limiti 50.001 TL ile 100.000 TL arasındaysa 24 ay, 100.001 TL ve üzerinde ise 12 ay vade seçimi gerçekleştirilebiliyor.
Yapı Kredi Bankası anında kredi kampanyasında %2.99’dan başlayan faiz oranlarından yararlanılabiliyor. Başvuru işlemleri ise Yapı Kredi Mobil uygulamasından veya Yapı Kredi internet şubesi üzerinden 7/24 gerçekleştirilebiliyor.

İş Bankası Anında Kredi Kampanyası

Türkiye İş Bankası, 2023 yılında da şubeye gitmeden 7/24 ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. İş Bankası anında kredi sayesinde 200.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için şubeye gitmeden başvuru yapılabiliyor. İş Bankası’nda 36 ay vade 50.000 TL limite kadar, 24 ay vade 50.001 TL ile 100.000 TL arasındaki limite kadar, 12 ay vade ise 100.000 TL ve üzerindeki limite kadar seçilebiliyor. İş Bankası anında kredi kampanyasında kişiye özel faiz oranları uygulanıyor.