Ekonomik çalkantıların yaşandığı dönemler, aynı zamanda bankaların da en fazla kar sağladığı dönemler oluyor. Özellikle yılbaşından bu yana bankaların yeni müşteri kazanabilmek için hazırladıkları çeşitli kampanyaların yoğunlaşması sonucu oluşuyor. Bankaların yeni müşteri olan kullanıcılara sağladığı, “0” faizli nakit avans kampanyaları da bu çerçevede sürekli güncelleniyor. Okuyucularımız için, “0” faizli nakit avans kampanyası olan bankaları inceledik.

Garanti BBVA Yeni Müşteriye 5.000 TL “0” Faizli Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Banka tarafından hazırlanmış olan kampanya, hem temassız müşteri olma teknolojisini tanıtmak, hem de kredi kartı müşterisini arttırmayı hedefliyor. Cep telefonunuza Garanti BBVA mobil uygulamasını indirerek, “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini kullanıp, bankanın müşteri olma sürecini tamamlıyorsunuz. Ardından kredi kartı başvurusu yapıyorsunuz. Kredi kartı başvurunuz onaylandığında, size verilen nakit çekim limiti kapsamında, 5.000 TL’ ye kadar “0” faizli taksitli nakit avans ürününü, 6 ay vade seçeneğiyle kullanabiliyorsunuz. Kampanya 31 Ağustos tarihine kadar sürüyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

İş Bankası Yeni Müşteri ol, 5.000 TL “0” Faizli Nakit Avans Kullan Kampanyası

İş Bankası, 30 Eylül tarihine kadar devam eden kampanyasında, yeni kredi kartı sahibi olan müşterilerine, 5.000 TL’ ye kadar “0” faizli taksitli nakit avans avantajı sunuyor. Bu avantajdan faydalanabilmek için, cep telefonunuza İşCep uygulamasını indirmeniz ve uygulama üzerinde bulunan “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini işaretleyerek süreci tamamlamanız gerekiyor. Müşteri olma sürecinde ya da sonrasında yapacağınız Maximum kredi kartı başvurunuz onaylandığında, 5 ay vade seçeneğiyle 5.000 TL taksitli nakit avans ürününü “0” faizli olarak kullanabiliyorsunuz. Kredi kartının nakit çekim limitiyle sınırlı olan başvurular, en fazla 5.000 TL olabiliyor.

Denizbank Yeni Müşteriye 5.000 TL “0” Faizli Taksitli Nakit Avans Kampanyası

31 Ağustos tarihine kadar, MobilDeniz uygulamasını indirerek, mobil uygulama aracılığıyla Denizbank müşterisi olmanız gerekiyor. Ardından Denizbank.com tr, ATM, Denizkartım ya da SMS aracılığıyla kredi kartı başvurusu yapmanız gerekiyor. Başvurunuz onaylandığında, nakit çekim limiti kapsamında, 5.000 TL’ ye kadar taksitli nakit avans ürününü “0” faizli ve 6 ay vadede olarak kullanabiliyorsunuz. Kampanyadan faydalanabilmek için, daha önce Denizbank müşterisi olmamanız gerekiyor. Sadece MobilDeniz uygulaması aracılığıyla yeni müşteri olan kullanıcılar bu avantajdan faydalanabiliyor.