Araç sahibi olmak her geçen gün biraz daha önem kazanıyor. Çünkü araç sahibi olanmak, insanı özgürleştirmenin yanı sıra sağlığını korumasına da yardımcı oluyor.

Özellikle pandemi sürecinde kalabalık ortamlarda bulunmak büyük risk taşıdığından, aracı olan herkes, toplu taşımacılık kullanmayı bırakarak, kendi aracıyla seyahat etmeye başlıyor. Aracı olmayanlar ise bir araç sahibi olmanın yollarını arıyor.

Ancak bir yandan vatandaşı sağlığını daha çok korumaya iten sebepler, diğer yandan maddi olarak ciddi bir çöküş yaratıyor. Durma noktasına gelen ticari faaliyetler ve Türk Lirasının ciddi değer kaybı sebebiyle, her şeyin fiyatı artıyor. Vatandaşlarla başedemeyen iş yeri sahipleri iş yerlerini kapattıkça, vatandaş işsizlik ve parsızlığın kucağına düşüyor. Zorunlu ihtiyaçlar bile karşılanamaz hale gelince, vatandaşın araç sahibi olma isteği hayal olarak kalıyor. Bu konuya çözüm Toyota'dan geliyor.

Toyota Araç Almak İsteyenlerin Yüzünü Güldürüyor!

Toyota'dan, araç almak isteyenleri mutlu edecek bir haber geliyor. Toyota Proace City için düzenlenen kampanya herkesi araç sahibi yapıyor. ALJ Finans, Garanti BBVA ve Akbank'ın Toyota Proace City için sunduğu kredi imkanları, duyanları şaşkına uğratıyor. Toyota, ALJ Finans, Garanti BBVA ve Akbank'ın da desteğiyle, Toyota Proace City için, %0,69 faiz oranı ve 12 ay vadeyle 75 bin TL kredi veriyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Bu kredi tutarları üzerinden, bir defaya mahsus olmak üzere kredi tahsis ücreti alınıyor. Tahsis ücreti tutarı, her bankanın kendi politikaları çerçevesinde değişiklik gösteriyor. Örneğin, ALJ finans 75 bin TL kredi için  393.75 TL BSMW dahil tahsis ücreti talep ederken, bu tutar Garanti BBVA'da 787.50 TL, Akbank'ta ise 825 TL oluyor. Bu tutarlara BSMW dahil ediliyor.

Toyota'ya Gelenler Aracıyla Dönüyor!

Toyota'nın düzenlediği bu  avantajlı kredi kampanyası sayesinde, araç almak isteyen herkes, %0,69 faiz ve 12 ay vade ile 75 bin TL kredi kullanıp, hayalini gerçekleştirebiliyor. Üstelik Toyota'nın avantajları bununla da sınırlı kalmıyor; Toyota aracınız, binek ise 2 yıl veya 60.000 km (hangisi önce dolarsa), hafif ticari ise 2 yıl veya 100.000 km (hangisi önce dolarsa) yasal ürün garantisi kapsamında, 3 yıl /100.000 km’ye kadar ise Toyota Onarım Güvence Sistemi altında sayılıp, tüm Toyotalar, Makine ve Tesisler Kırılma sigortası poliçesi ile 5 yıl veya 150.000 km'ye (hangisi önce dolarsa) kadar Toyota Garanti Sistemi kapsamına alınıyor.