Kendi işini kurmak isteyenler için Halkbank’tan büyük müjde. Halkbank 2022’de de yeni girişimcilere destek olmaya devam ediyor. Halkbank girişimci destek paketleri ile her yeni girişimci uygun olduğu destekten yararlanarak faizsiz kredi kullanabiliyor. Üstelik Halkbank faizsiz girişimci paketlerinde 1 yıl ödeme yapılmıyor. İşte Halkbank girişimcilere faizsiz kredi fırsatlarının ayrıntıları!

Halkbank Genç Girişimcilere Özel Faizsiz Kredi Desteği

Halkbank, 2022’de genç girişimcilere destek olmaya devam ediyor. Halkbank, genç girişimcilere 1 yıl ödemesiz ve tam 60 aya varan vadeli faizsiz destek kredisi sunuyor. Halkbank genç girişimci kredisi paketinde 350.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlar için faizsiz kredi kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Genç girişimci sınıfına giren ilk defa kendi işini kurmuş ve 35 yaşını doldurmamış olan kişiler faizsiz kredi desteği için başvuruda bulunabiliyor.

Halkbank Girişimci Esnaf Kredisi Desteği

Yüksek enflasyonla boğuşan esnaflar içinde Halkbank’ta faizsiz kredi desteği bulunuyor. Halkbank girişimci esnaf destek paketi ile tüm Esnaf ve Sanatkarlar, faizsiz kredi desteğinden yararlanabiliyor. Türkiye genelinde ilgili odaya bağlı olan tüm esnaf ve sanatkarlar belirli şartlara sahip olması gerekiyor. Halkbank girişimci esnaf kredisi desteğinden esnaf ve sanatkar niteliğinde usta olanlar ve 30 yaşını doldurmamış olan genç girişimci şahıs firmaları yararlanabilmektedir.

Halkbank girişimci esnaf kredisi ile şartlara uygun olan tüm esnaf ve sanatkarlar tam 275.000 TL’ye kadar limitli faizsiz kredi alabiliyor. Halkbank girişimci esnaf kredisinde genç girişimciler 100.000 TL, usta girişimciler ise 275.000 TL faizsiz kredi desteğinden yararlanabiliyor. Halkbank’ın girişimcilere özel bu kredisinde faiz için Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından %100 faiz desteği veriliyor. Böylelikle girişimciler Halkbank’tan kullanacakları bu kredi için herhangi bir faiz yükümlülüğüne de girmemiş oluyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Halkbank Kadın Girişimcilere Faizsiz Kredi

Halkbank kadın girişimcilere faizsiz kredi sunuyor. Sunulan faizsiz kredi desteğinden KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi programını tamamlamış olan 30 yaşını doldurmamış ve minimum 1 yıllık ustalık belgesi ile son 1 yılda kendi işletmesini kurmuş olan kadın girişimciler yararlanabiliyor.
Halkbank KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi programını tamamlayan ve 30 yaşını doldurmamış olan genç kadın girişimcilere 100.000 TL’ye kadar faizsiz kredi veriyor. Ayrıca minimum 1 yıllık ustalık belgesi bulunan ve bu belgesiyle ilişkili meslek kolunda son 1 yıl içerisinde kendi işletmesini açmış olan genç kadın girişimciler için 275.000 TL’ye kadar faizsiz kredi veriliyor.