Ziraat Bankası banka kartları ve kredi kartı ürünleri Bankkart sistemi dahilinde müşterilere sunuluyor. Bankkart sistemindeki kartlar için zaman zaman hazırlanan kampanyalarla çeşitli avantajlar müşterilere sunuluyor. Hazırlanan en son kampanya, Kurban Bayramı tatili sırasında yoğunlaşacak harcamalara göre düzenlenmiş. Yeni kampanya, Ziraat Bankası Bankkart özellikle banka kartı ve kredi kartlarıyla 200 lira ve üzerinde yapılacak harcamalardan 20 lira Bankkart lira kazanılması şeklinde oluşturulmuş. Kampanyadan en fazla 10 defa olmak üzere toplamda 200 lira Bankkart lira kazanabiliyorsunuz. Ziraat Bankası Bankkart özellikli kredi kartı ve banka kartı sahibi tüm bireysel müşteriler kampanyaya katılım gerçekleştirerek faydalanabiliyor. Kampanyanın bitiş tarihi 31 Temmuz 2022.

Ziraat Bankası 200 TL Bankkart Lira Kampanyası Özellikleri

Ziraat Bankası Bankkart özellikli banka ve kredi kartı sahibi bireysel müşteriler, katılım gerçekleştirerek kampanyadan yararlanabiliyor. Diğer bir deyişle katılım gerçekleştirmeyen kart sahipleri kampanyanın avantajından yararlanamıyor. Katılım için Ziraat mobil uygulamasında kampanyayı bularak “katıl” butonuna tıklamanız ya da 4757 numarasına “KAZAN” yazarak bir kısa mesaj göndermeniz gerekiyor.

Katılım sonrasında kafe, giyim, market, ayakkabı, aksesuar ve restoran sektörlerinde faaliyet gösteren, Bankkart üye iş yeri olan iş yerlerinden yaptığınız 200 lira ve üzeri her alışverişten 20 lira Bankkart lira kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız Bankkart liralar, koşullar yerine getirildiğinde hemen kartınıza yansıtılıyor. Alışveriş işlemlerinin mutlaka belirlenmiş sektörlerde faaliyet gösteren ve Bankkart üye iş yeri olan işletmelerden yapılması gerekiyor. Ödeme işleminin de bu iş yerinde Bankkart POS cihazlarından yapılması diğer bir koşul.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Ziraat Bankası 200 TL Bankkart Lira Kampanyası Ne Zaman Bitiyor?

Kurban Bayramı tatilinde yapılacak harcamalara katkı sağlaması amacıyla hazırlanmış bir kampanya olmasın rağmen, bitiş tarihi 31 Temmuz 2022 olarak belirlenmiş. Temmuz ayı boyunca bu sektörlerden yaptığınız harcamalardan 20 lira Bankkart lira kazanmaya devam edebiliyorsunuz. Kampanya katılımları sadece asıl kart sahipleri tarafından yapılabiliyor. Ek kart sahiplerinin yaptıkları harcamalardan kazanılan ödüller, asıl karta yükleniyor. Ticari kredi ve banka kartları kampanyadan faydalanamıyor. Sadece bireysel banka kartı ve kredi kartı sahipleri 200 TL Bankkart lira kazanma şansına sahip.