İhtiyaç kredisi ürünleri, acil nakit ihtiyacının oluşması sırasında ve doğal bir şekilde yaşanan bir ekonomik düzensizlik nedeniyle tercih ediliyor. Dolayısıyla kredi kullanıldıktan hemen sonraki ay ödemelerinin başlaması da, ekonomik dengelerin oturmamış olması nedeniyle sorunlar ya da sıkışıklıklar oluşturmaya devam ediyor. Bu çerçevede ödeme ertelemeli krediler, tüketici kredisi ürünü kullanmak isteyen kişiler için öncelikli seçimler oluyor. Bu kapsamda bankalar tarafından hazırlanan çeşitli kampanyalar da sürekli olarak takip ediliyor. 3 Ay ertelemeli kredi kampanyası bulunan bankaları, okuyucularımız için araştırdık.

TEB 3 Ay Ertelemeli CEPTETEB Kredi

CEPTETEB Türk Ekonomi Bankası’ nın Dijital bankacılık kanalı olarak hizmet veriyor. Cep telefonunuza indirdiğiniz CEPTETEB mobil uygulaması aracılığıyla, tüm bankacılık işlemleri süratli ve avantajlı şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. CEPTETEB tarafından sunulan 3 Ay Ertelemeli Kredi ürünü, aynı zamanda % 1,95 gibi düşük bir faiz oranıyla ve 150.000 TL üst limitle sunuluyor. Kredi başvurusunu mobil şube aracılığıyla yapabiliyor ve bankaya gitmenize gerek kalmadan kullanabiliyorsunuz. Kredi kullanımı sırasında kefil ve teminat istenmemesi, bu kredinin diğer bir özelliği. 50.001 TL’ ye kadar olan kredilerinizi 3 ay erteleme süresiyle birlikte 36 ay vade seçeneğiyle kullanabiliyorsunuz. 50.001 ile 100.000 TL arası kredilerde 24 ay, 100.001 TL ve üzeri kredilerdeyse 12 ay vade, 3 ay ertelemeyle birlikte uygulanan vade süreleri oluyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

ING 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

ING müşterinin gelir durumu ve kredi notuna paralel bir şekilde farklı faiz oranı uygulayan bankalar arasında yer alıyor. Bu şekilde risk durumu da dağıtılmış oluyor. Bankanın sunduğu ihtiyaç kredisi başvuruları aynı gün içerisinde sonuçlandırılıyor. 50.000 TL ve altındaki tüm krediler de, 3 ay ertelemeli süre ile birlikte uygulanan vade süresi 36 ay oluyor. Krediyi % 2,29’ dan başlayan faiz oranlarıyla kullanabiliyorsunuz.

Yapı Kredi Bankası 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası, müşterilerine sunduğu 3 ay ertelemeli kredi ürününü, süratli bir şekilde kullandırıyor. Bankanın kredi politikası gereği, tüm müşterilerinin ön tanımlı kredi limitleri bulunuyor. Bu kapsamda, mobil ve internet şubesi üzerinden yapılan kredi başvuruları anında onaylanıyor ve istendiğinde 3 ay ertelemeli olarak kullanılabiliyor. Banka 50.000 TL ve altındaki tüm kredileri, en fazla 36 ay vadeyle sunuyor.