Artık kredi kullanmak için şubeye bile gitmeye gerek yok. Çoğu banka kredisini telefonunuzdan hemen kullanabilirsiniz. Kredileri cebinize getiren SMS bankacılığı sayesinde kredi başvurularınızı 7/24 kolayca yapabilirsiniz. Kamu ve özel bankalar, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu alıyor. SMS ile kredi başvurularında kredi sonucunuz dakikalar içerisinde cep telefonunuza gönderiliyor!

Ziraat Bankası SMS ile Kredi Başvurusu

Türkiye’nin en büyük kamu bankası Ziraat Bankası’da 2022’de ihtiyaç kredisi başvurularını SMS ile alan bankalar arasında yer alıyor. Ziraat Bankası SMS şubesini kullanarak 7 gün 24 saat anında kredi başvurusu yapabilir, onaylanan kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası dijital bankacılık altyapısı sayesinde tüm acil ihtiyaçlarınız için cep telefonunuzun SMS kısmından başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu için cep telefonunuzda “TUKETICI”, “T.C. Kimlik Numarası” ve “Gelir Tutarı” bilgilerini aralarında birer boşluk olacak şekilde yazıp, “4747” numarasına SMS göndermeniz yeterlidir.

Halkbank SMS ile Kredi Başvurusu

Kamu bankası Halkbank’ta SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Halkbank’ın 36 aya varan vade seçenekli ve %1.71’den başlayan faiz oranlı ihtiyaç kredisine SMS ile başvurabilirsiniz. Halkbank SMS ile kredi başvurusu işlemlerini 7/24 yapabilir ve birkaç dakika içerisinde başvuru sonucunuzu yine SMS ile öğrenebilirsiniz.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Halkbank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurularınızı “KREDI”, “T.C. Kimlik Numarası” ve “Gelir” bilgilerini aralarında birer boşluk olacak şekilde yazıp, “3452” numarasına SMS göndermeniz yeterlidir. SMS ile yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurunuz dakikalar içerisinde sonuçlanır. Halkbank müşteriyseniz hemen Vadesiz TL hesabınıza kredi limiti aktarılır. Halkbank müşterisi değilseniz Halkbank Mobil veya İnternet Şubesi üzerinden hemen Halkbanklı da olabilirsiniz.

Garanti BBVA SMS ile İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Garanti BBVA müşterisi olun veya olmayın fark etmeksizin ihtiyaç kredisi başvurularınızı 7/24 SMS ile yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvurularınızı Garanti BBVA ihtiyaç kredisinde kolayca yapabilirsiniz. Garanti BBVA SMS ile kredi başvuru işlemlerinde “T.C. Kimlik Numarası”, “Kredi Tutarı”, “Vade Sayısı”, “Aylık Gelir Tutarı” bilgilerini aralarında boşluk olacak şekilde yazıp, “3390” numarasına SMS göndermelisiniz.

QNB Finansbank SMS ile Kredi Başvurusu

QNB Finansbank’ın 60.000 TL üst limitli ve %1.84’ten başlayan faiz oranlı ihtiyaç kredisine SMS ile hemen başvuru yapabilirsiniz. QNB Finansbank SMS ile kredi başvuru işlemleriniz için cep telefonunuzun kısa mesaj servisinde “T.C. Kimlik Numarası” bilgisini yazarak, “5030” numarasına SMS atmanız yeterlidir.