Bankaların dijital bankacılık altyapısına yönelik düzenlediği kampanyaları, alışverişleri kazançlı hale getiriyor. Özellikle Pandemi döneminde kullanımı artan Pos’taki QR kod ile ödeme ve mobil ödeme altyapısıyla yapılan ödemelerde ek puanlar kazanılabiliyor. Bu kampanyalardan en avantajlısı ise Yapı Kredi’den geldi. Yapı Kredi Bankası, World kredi kartı müşterilerinin QR Kod veya Mobil Ödeme ile yapacakları elektronik alışverişlerine ek 50 TL WorldPuan hediye ediyor. İşte Yapı Kredi Bankası’nın yeni WorldPuan kampanyası!

Yapı Kredi’den Mobil Ödemeye Ek 50 TL WorldPuan

Yapı Kredi Bankası tarafından duyurulan yeni temassız ödeme sistemi kampanyasıyla birlikte elektronik alışverişler çok daha avantajlı hale geliyor. Kampanya kapsamında World Pay ile POS’ta QR Kod veya Mobil Ödeme ile ödeme altyapısını kullananlar, WorldPuan kazanma şansını yakalıyor. Yapı Kredi Bankası’nın yeni Mobil Ödeme ve QR Kod kampanyasından tüm World kredi kartı sahipleri yararlanabilmektedir.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Yapı Kredi 50 TL Hediye Kampanyasının Koşulları

Yapı Kredi Bankası World Pay ile World kredi kartı üzerinden POS’ta QR Kod veya Mobil Ödeme ile tek seferde yapacakları 2.000 TL ve üzeri elektronik harcamaları için toplamda ek 50 TL WorldPuan kazanabiliyor. Yapı Kredi Bankası’nın yeni temassız ödeme kampanyası 03.09.2022 ile 30.09.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında kampanya koşullarına uygun olarak gerçekleştirilen tüm alışverişlere 25 TL değerinde WorldPuan kazanılabiliyor.

Yani World kredi kartı sahipleri 30 Eylül’e kadar World Pay ile POS’ta QR Kod veya Mobil Ödeme ile yapacağı tek seferdeki 2.000 TL ve üzeri elektronik alışverişine 25 TL kazanabiliyor. Kampanya dönemi boyunca World kredi kartı sahipleri, kampanyadan en fazla 2 defa yararlanabilmektedir. Dolayısıyla 30 Eylül’e kadar 2 defa 2.000 TL ve üzeri elektronik alışverişini kampanya koşullarına uygun olarak yapanlar toplamda 50 TL değerinde WorldPuan kazanabiliyor.

Kampanya yalnızca elektronik sektöründe POS’ta QR Kod ile ödeme veya Mobil Ödeme ile yapılan tüm fiziki banka POS’u harcamaları geçerlidir. Ayrıca kampanya seçili markalardan yapılan elektronik alışverişlere toplamda 150 TL WorldPuan kampanyasıyla birleştirilebilmesi de mümkündür. Ayrıca aynı gün içerisinde yapılan kampanya koşullarına uygun işlemlerin sadece bir tanesi geçerlidir.