Bankalara olan borçları gecikmede olan milyonlarca vatandaşa destek paketleri açıklanmaya devam ediyor. Pandemi döneminde ekonominin yaşadığı ciddi sarsıntının etkileri global ölçekte hissedilmeye devam ediyor. Ekonomideki ciddi dalgalanmalarda vatandaşın bankalara olan borçlarını ödemekte fazlasıyla zorlanmasına neden oluyor. Türkiye’de son yıllarda her yıl bankalara borçlu olan vatandaş sayısı hızla artmaya devam ediyor. Bankalar borçlu sayısının artışıyla birlikte vatandaşa ödeme kolaylığı sağlayacak kampanyalar açıklıyor. Bu kampanyalardan birisi de borç transfer kredisidir. Bankalara kredi veya kredi kartı borcu olan vatandaşlara nefes aldıracak borç transfer kredisi yoğun rağbet görüyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz


Yapı Kredi Borç Transfer Kredisi

Yapı Kredi tarafından sunulan borç transfer kredisi ile tüm bankalara olan borçlarınızı Yapı Kredi’de toplayabilirsiniz. Borç transfer kredisi kampanyasından başka bankalardaki kredilerini cazip faiz oranları ile yeniden taksitlendirebilirsiniz. Diğer bankalardaki gecikmeli kredi borçlarınız ödeniyor ve sadece Yapı Kredi bankasına daha cazip faiz oranları ve uygun ödeme koşullarıyla borlu oluyorsunuz. Böylece kredi borçlarınızın gecikmeden çıkmasını sağlayabiliyorsunuz.  Banka tarafından ön onaylı limit tutarı kadar borç transfer kredisi kullanabilirsiniz.


QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi

QNB Finansbank, diğer bankalardaki kredi borçlarınızı kapayarak, cazip faiz oranları ve uygun geri ödeme koşullu kredi kullandırıyor. Esnek geri ödeme koşullarının bulunduğu QNB Finansbank borç transfer kredisi ile diğer bankalara olan 10.000 TL’ye kadar gecikmeli borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. QNB Finansbak borç transfer kredisinde 36 ay vadeli %2.29 kredi faiz oranıyla kredi kullanabilirsiniz. Böylelikle 10.000 TL’lik borç transfer kredisi kullandığınızda aylık kredi taksit tutarı 427.41 TL oluyor.


ING Kredi Borç Transferi Kampanyası

ING Bank, diğer bankalara olan borçlarını kendisine taşımak isteyen vatandaşlara %1.75 faiz oranından başlayan kredi kampanyaları sunuyor. Diğer bankalardaki bir veya birden fazla gecikmeli kredi borcunuzu tek bir yerde toplayabilirsiniz. Ayrıca kredi borçlarınızı gecikmeden çıkartarak, kredi sicilinizin olumsuz şekilde etkilenmesini engellemiş oluyor.

Türkiye İş Bankası Borç Transferi Kredisi

Diğer bankalardaki kredi borçlarınızı “Borç Kapatma Kredisi” kampanyasıyla cazip geri ödeme koşullarıyla kapatabilirsiniz. Türkiye İş Bankası 36 ay vadeli ve size özel faiz oranlarıyla borç kapatma kredisinden yararlanabiliyorsunuz.