Günümüzde birçok kişinin nakit sıkıntısını atlatmak için ilk aklına gelen alternatif, bankaların ihtiyaç kredilerinden yararlanmak oluyor. Bankalar da bu konuda dönem dönem kampanyalar yaparak, ihtiyaç kredisi olanakları ile müşteri portföylerini genişletmeye çalışıyorlar. Eğitimden sağlığa, tatilden tadilata, evlilikten eşya alımına birçok masrafınızı karşılayabilmek için önemli bir alternatif olan ihtiyaç kredileri, bankalar tarafından farklı faiz oranları ve şartlarla sunuluyor. İşte sizler için farklı bankalardan avantajlı ihtiyaç kredisi çeşitleri ve detaylar!

Odeabank İhtiyaç Kredisi

Tatil, tadilat, eğitim, sağlık ya da başka herhangi bir ihtiyacınız için kredi olanaklarından yararlanabileceğiniz Odeabank, 36 ay vade ve yüzde 4,10 faiz oranı ile bireysel ihtiyaç kredisi olanaklarını sunuyor. Bankadan almış olduğunuz kredinin geri ödemesini tamamen bütçenize göre esnek bir şekilde belirleyebilirsiniz. Bu durumda yüzde 4,10 faiz oranından 36 ay vade ile 10.000 TL kredi çekmeniz durumunda bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit oranı 533,46 TL iken toplamda ödenecek olan tutar ise 19.204,16 TL olarak belirlenir.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi

Gündelik birçok ihtiyacınızda hızlı bir şekilde kredi başvuru imkanı sunarak ihtiyaçlarınıza cevap olan bankalardan birisi de Şekerbank. İster size en yakın Şekerbank şubesine giderek isterseniz de internet ve mobil olanaklarını kullanarak bankanın bireysel ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. Bankanın 36 ay vade ile belirlemiş olduğu kredi faiz oranı yüzde 3,57. Bu faiz oranı ile 36 ay vadede örneğin 10.000 TL çekmeniz halinde ise bankaya ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 563,23 TL olurken toplamda ödenecek olan meblağ ise 20.276,28 TL olarka hesaplanır.

Fibabank İhtiyaç Kredisi

Uygun faiz oranı ve esnek geri ödeme olanakları ile müşterilerine kredi olanaklarını sunan bankalardan birisi de Fibabanka. Banka toplamda 36 ay vade ve yüzde 2,09 faiz oranı ile bireysel ihtiyaç kredisi olanaklarını sunuyor. Bankadan bu koşullarda çekeceğiniz örneğin 10.000 TL tutarındaki kredi için bankaya ödemeniz gereken aylık taksit miktarı 432,67 TL ve toplamda ödeyeceğiniz meblağ ise 15.576,28 TL olarak hesaplanır.

Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız... Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız...

HSBC ihtiyaç Kredisi

Birçok alandaki nakit ihtiyacı konusunda müşterilerine her daim avantajlı faiz oranları ile kredi olanağı sunan HSCB, son olarak bireysel ihtiyaç kredilerinde de faizi yüzde 2,88'e indirdi. Bankadan örneğin 36 ay vade ile çekeceğiniz 10.000 TL tutarındaki kredi için bankaya aylık olarak ödemeniz gereken meblağ 499,95 TL olarak hesaplanır.