Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Nakit ihtiyacı olanlara o bankalardan düşük faizli ve uzun vadeli ihtiyaç kredisi desteği geldi. 36 aya varan vade imkanı ile düşük faizli ihtiyaç kredisiyle tüm acil masraflara uygun geri ödeme koşullarıyla çözüm oluşturulabiliyor. Türkiye’nin büyük bankaları Odeabank, Şekerbank, Fibabanka ve HSBC tarafından 2022’ye özel avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kampanyaları geldi. İşte bankaların sundukları ihtiyaç kredisi şartları ve başvuru yöntemleri!

Odeabank Nakit Hazır Kredisi

Odeabank, acil nakit ihtiyacı olanlar için uygun geri ödeme koşullarıyla ihtiyaç kredisi sunuyor. Odeabank’ın duyurduğu “Nakit Hazır” kredi kampanyasıyla tam 36 aya varan vadeyle, tüm acil nakit ihtiyaçlarına çözüm oluşturulabiliyor. Üstelik Odeabank’ta sadece %3.25’ten başlayan faiz oranları sunuluyor.

Odeabank Nakit Hazır kredi kampanyası kapsamında 36 ay vade 50.000 TL’ye kadar olan kullanımlarda geçerlidir. 50.001 TL ile 100.000 TL arasındaki kullanımlara en fazla 24 ay vade seçilebiliyor. Buna göre Odeabank’tan yapılacak 10.000 TL limitli ihtiyaç kredisinde 36 ay vadeye %3.25 faiz uygulanıyor. Böylelikle aylık sadece 535.50 TL taksit ödemesi yapılıyor. Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu için şubeye nüfus cüzdanı ve son 3 aya ait elektrik, doğalgaz, telefon veya su faturası ile birlikte gelir belgesi evrakları hazır şekilde şahsen başvuru yapılmalıdır.

Şekerbank 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi

Şekerbank, acil nakde ihtiyacı olanlara özel tam 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunuyor. Şekerbank’ın “Ödemesi Kolay Kredi” kampanyası sayesinde şimdi krediye başvurunlar, kredi taksitini %20 daha düşük ödeme imkanına sahip olabiliyor. Ödemelere 3 ay sonra başlayarak taksit tutarını her yıl bir sonraki yıla göre daha düşük tutarda belirleme imkanından yararlanılabiliyor. Şekerbank şubelerine giderek şahsen başvuru yapılabiliyor.

Fibabanka 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Fibabanka’nın herkese özel 36 ay vadeli ihtiyaç kredisine Fibabanka Mobil veya İnternet Şubesi kanallarından başvuru yapılabiliyor. Ayrıca SMS ile de başvuru yapılabiliyor. 130.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlara sadece %2.19’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi çekilebiliyor.

HSBC Dijital Kredi

HSBC, tüm ihtiyaçlar için 7/24 anında kredi kullanmayı sağlayan “Dijital Kredi” ürününü duyurdu. HSBC Dijital Kredi sayesinde 2.000 TL ile 50.000 TL arasındaki tüm ihtiyaçlara şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. 36 aya varan vade imkanı ve gelir durumuna göre düzenlenen kredi faiz oranlarından yararlanılabiliyor. 50.001 TL ve üstü kredilerde başvuru hem şubeden yapılabiliyor hem de en fazla 24 ay vade seçilebiliyor.