Kısa bir süre önce 3 çocuk annesi bir kadının hayatını kaybetmesiyle birlikte çok ilginç olaylar yaşandı. Hayatını kaybettiği düşünülen kadın hayata geri döndü. Kadının yaklaşık 40 dakika boyunca tüm yaşam fonksiyonlarının durduğu belirtildi. 40 dakikalık ölüm halinden sonra hayata geri dönen 3 çocuk annesi kadın, yaptığı açıklamalarıyla herkesi şoke etti. İşte olaya dair detaylar!

ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı! ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı!

40 Dakika Boyuncu Hayati Fonksiyonları Durdu

Herkesi şoke eden olay 2021’de 29 Ocak tarihinde meydana geldi. 49 yaşında olan Kristy Bortoft, 29 Ocak 2021 tarihinde evinin salonunda koltukta hareketsiz şekilde yatarken bulundu. 49 yaşındaki kadını, salonda o halde nişanlısı Stu buldu. Stu nişanlısını salonda yatarken bulduğunda gözlerinin açık olmasına karşın hiçbir yaşam belirtisi göstermediğini belirtti. Ayrıca nişanlısının cildinin üzerinde koyu lekeler olduğunu ve laptopunun yere düşmüş durumda olduğunu gördüğünü söyledi.
Stu, daha sonra nişanlısını yere sererek, telefondan ambulansı aradı. Aynı anda da “CPR” uygulaması gerçekleştirdi. Makinelere bağlanmasının ardından Bortoft’un kalp ritim düzenleyicisi ile zayıf kalp ritimlerinin düzeltilmesi sağlandı. Daha sonra suni komaya sokuldu. Hastaneye kaldırıldığı gece doktorlar, kadının hayatta kalma şansının %6 olduğunu söyledi ve ailesinin en kötüsü için hazırlıklı olmasını söyledi.

Ruhu Hastane Odasında İzliyordu

Bir terapi koçu kadının bilinci kapalı durumdayken odada olduğunu belirtti. Kristy yaptığı açıklamada ruhunun odada olduğunu koçunun kendisine söylediği gibi oğullarına ve nişanlısına bir şeyler yazdığını belirtti. Komadan uyanmasının ardından nişanlısı, Kristy’e hemen evlenme teklif etti.

Odadayken mucizevi şeyler yaşadığını belirten Kristy, komadan uyandıktan hemen sonra nişanlısı Stu’dan evlenme teklifi aldı. Kristy, daha sonra yaptığı açıklamada eğer nişanlısı evde ve hastanede yanında olmasaydı kendisinin hayatta olma şansının olmayacağını belirtti. Yaşadığı bu travmatik olayın kendisini çok etkilediğini belirten 49 yaşındaki 3 çocuk annesi kadın, artık ölüme dair hiçbir korkusunun bulunmadığını da sözlerine ekledi. Hayatta ikinci bir şansı elde etmenin hayattaki her şeyi değiştirdiğini ve ölüme karşı korku beslemesinin gereksiz olduğunun bilincine vardığını da yaptığı açıklamalarına ekledi.