Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

PTT’den emeklileri sevindiren kampanya geldi. PTT ile Aktifban işbirliğinde emeklilere özel olarak sunulan yeni ihtiyaç kredisi, emeklilerin ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilmelerine yardımcı oluyor. Emekliler, 2022 Eylül ayı itibariyle artan masraflarını karşılamak için PTT’den düşük faizli ve uzun vadeli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Sadece emeklilere özel olan PTT Aktifbank ihtiyaç kredisi başvuruları SMS ile de yapılabiliyor. İşte emeklilerin PTT şubelerine gitmelerine dahi gerek olmadan SMS ile başvurabilecekleri yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları!

PTT’den Kefilsiz ve Şartsız SMS ile Kredi

PTT tarafından duyurulan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası, emeklilerin ihtiyaçlarını ertelemek yerine ödemelerini erteleyebilmelerine olanak veriyor. Acil nakde sıkışan milyonlarca emekli PTT ile Aktifbank işbirliğinde sunulan emeklilere özel ihtiyaç kredisinden yararlanabiliyor. Emekliler, PTT’den kefilsiz ve şartsız anında SMS ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.
PTT şubelerine gidilmesine gerek olmadan 7 gün 24 saat emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyasına SMS ile başvuru yapılabiliyor. Üstelik PTT ile Aktifbank işbirliğinde sunulan ihtiyaç kredisiyle 50.000 TL’ye kadar tam 36 ay vadeli ve %2.69 faizli kredi kullanılabiliyor.

PTT SMS ile İhtiyaç Kredisi Şartları

PTT’nin yeni emeklilere özel ihtiyaç kredisinden yararlanabilmek için emekli maaşının PTT’den alınması gerekiyor. Emekli maaşını PTT’den alan veya PTT’ye kampanya döneminde taşıyan tüm emekliler, PTT ve Aktifbank’ın sunduğu emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabiliyor.

Emeklilere özel olarak sunulan ihtiyaç kredisi sayesinde emekliler, 50.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını sadece %2.69 faiz oranı ve 36 ay vade desteğiyle karşılayabiliyor. Üstelik emeklilerin gelir durumuna göre düzenlenen avantajlı ödeme koşullarıyla kullanılan ihtiyaç kredisinin ödemeleri de kolayca yapılabiliyor.

PTT SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şubeye gitmeye gerek olmadan veya mesai saati olmasına gerek olmadan 7 gün 24 saat SMS ile PTT kredi başvurusu yapılabiliyor. Emeklilere özel olarak sunulan ihtiyaç kredisi için PTT SMS ile kredi başvuru işlemleri kolayca yapılabiliyor. SMS ile kredi başvurusu için cep telefonunun kısa mesaj servisinde “PTT”, “T.C. Kimlik Numarası” bilgileri aralarında boşluk olacak şekilde yazılmalıdır. Daha sonra “3050” numarasına SMS gönderilmesi gerekmektedir. Değerlendirmede onay alan PTT ihtiyaç kredisi tanımlanan limit, anında PTT’deki hesaba yatırılmaktadır.