Emekliler, bankaların kendilerine özel kampanyalarıyla avantajlı çıkmaya devam ediyor. Milyonlarca Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan(SGK) her ay düzenli olarak aldığı emekli maaşı nedeniyle bankacılık sektöründe çok sevilen müşteri portföyü olarak yer almaktadır. Emeklilerin ihtiyaçlarına yanıt vermek ve emekli maaşlarını kendisinden almasını sağlamak isteyen bankalar, emeklilere özel kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalardan birisi de Ziraat Bankası’ndan geldi. Ziraat Bankası’nın emeklilere özel kredi kampanyasının detayları haberimizde!

Ziraat Bankası’ndan Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye’nin en büyük kamu bankası Ziraat Bankası, tüm emekli müşterileri için özel bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyor. Pandemi, yüksek enflasyon ve uluslararası krizlerle birlikte geçinmekte zorlanan emeklilerin tüm acil nakit ihtiyaçları için faydalanabileceği kredi kampanyasının ayrıntıları belli oldu. Ziraat Bankası emekli maaşını kendisinden alan tüm emekliler için “Emeklinin Artısı Kredi” paketi sunuyor.

Emeklilere özel olan bu kredi paketi ile emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan veya Ziraat Bankası’na taşıyan tüm emekliler kolayca tüm ihtiyaçlarına uygun koşullarda finansman sağlayabiliyor. Emekliler tüm acil nakit ihtiyaçları için emekli maaşını aldığı veya taşıdığı Ziraat Bankası’na başvuruda bulunarak, emeklilere özel ihtiyaç kredisi faiz oranlarından yararlanabiliyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Ziraat’ten Emeklilere Özel %1.55’ten Başlayan Faiz Fırsatı

Ziraat Bankası’nın emekli müşterileri için sunduğu “Emeklinin Artısı İhtiyaç Kredisi” kampanyasında faiz oranları %1.55’ten başlıyor. Çok uygun faiz oranlarının yanı sıra emekliler, bankacılık mevzuatına uygun olarak 50.000 TL’ye kadar olan kredi limitleri için 36 aya varan vade imkanından yararlanabiliyor. 50.001 TL ve üzeri kredi limitleri için en fazla 24 ay vade seçimi yapabiliyor.  Bu kapsamda emekliler Ziraat Bankası’ndan 20.000 TL limitli ihtiyaç kredisi kullandıklarında 36 ay vade seçimlerinde %1.55 faiz oranından yararlanabiliyor. Böylelikle kredi taksit tutarı 767.12 TL oluyor. Eğer 40.000 TL limitli emekliye özel ihtiyaç kredisi kullanır ise yine 36 ay vade seçimi yaparak, sadece %1.69 kredi faiz oranından yararlanabiliyor. Böylelikle kredi taksit tutarı 1.576.38 TL oluyor.

Ziraat Bankası, ev sahibi olmak isteyen emeklileri de unutmuyor. Ziraat Bankası emekli maaşı müşterilerine tam 120 ay vadeli %1.29’dan başlayan faiz oranlarıyla 100.000 TL’den 1.000.000 TL’ye kadar konut kredisi de sunuyor.