Son günlerde bankaların emeklilere sundukları maaş promosyonları gündemden düşmüyor. 2022 Temmuz’da gelen ek emekli maaşı zammı ve enflasyondaki artışla gelen hayat pahalılığıyla birlikte bankalar, emeklilere yaptıkları maaş promosyonu ödemelerini arttırdı. 2022 Eylül ayı itibariyle Türkiye’de emekli maaşını getirenlere en fazla promosyon ödemesi yapan bankalar arasında Akbank’ta yer alıyor. Peki Akbank emekli maaşı promosyonu ne kadar? Akbank emekli maaşı promosyonunu kimler, nasıl alabilir? Akbank’ın emekli maaşı promosyonu kampanyasının detayları haberimizde!

Akbank’tan Emeklilere 7.500 TL’ye Varan Promosyon

Akbank, 2022 yılında emekli maaşını getiren tüm emeklilere anında nakit promosyon ödemesi yapıyor. Üstelik 2022 Temmuz emekli maaşı zammı ile birlikte Akbank’ın maaş promosyonu tutarları da artırıldı. Böylelikle emekliler Eylül ayında başka bankadan aldığı emekli maaşını Akbank’a taşıyarak 7.500 TL’ye varan nakit promosyonu alabiliyor.

Bankadan promosyon ödemesi alabilmek için emekli maaşı Akbank’a taşındıktan sonra 3 yıl süreyle farklı bir bankaya taşınmayacağının da taahhüt edilmesi gerekiyor. Ayrıca Akbank emekli maaşı taşıma promosyonu kampanyası 1.09.2022 ile 30.09.2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Emekli Maaşı Akbank’a Nasıl Taşınır?

Akbank emekli maaşı taşıma işlemleri artık daha kolay. Emekliler, başka bankadaki emekli maaşını Akbank şubelerine bile gitmek zorunda kalmadan taşıyabiliyor. Akbank emekli maaşı taşıma işlemleri e-Devlet Kapısı platformunun yanı sıra Akbank Mobil ve Akbank İnternet Şubesi kanallarından da gerçekleştirilebiliyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Akbank Emekli Maaşı Promosyonları Ne Kadar?

Akbank tarafından emekli maaşını getirenlere yapılan nakit promosyon ödemeleri alınan maaş tutarına göre değişiyor. Akbank emekli maaşı promosyon ödemeleri maaş tutarı 1.499 TL’ye kadar olanlara 4.650 TL, 1.500 TL ile 2.499 TL arasında olanlara 5.800 TL, 2.500 TL ve üzerinde olanlara ise 7.000 TL olarak gerçekleştiriliyor.

Emekli maaşı promosyonundan yararlanan emekliler ayrıca Akbank’tan ek 500 TL promosyon kazanabiliyor. Maaşını 30 Eylül’e kadar Akbank’a getiren emekliler, 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı oluşturduğunda 250 TL ek promosyon ödemesi alabiliyor.

Ayrıca Axess veya Wings kredi kartına başvurup, başvurusu onaylandığında kredi kartından 1.250 TL ve üzeri harcama yapması halinde anında 250 TL ChipPara kazanabiliyor.