Bankaların kredi ürünlerinde öncelikle talep ettiği belge, gelir belgesi olarak öne çıkıyor. Bankacılık mevzuatı gereği, bankalara kampanya yapma hakkı dışında gelir belgesi olmadan kredi verilmesi yasalarca sınırları belirlenmiş bir konudur. Buna karşın bankalara tanına inisiyatiflerle, kampanyalar aracılığıyla gelir belgesi olmadan da kredi kullanabilmek mümkündür.
Dolayısıyla gelir belgesi ve kefil gibi koşulların olmadığı kampanyalar dönem dönem değişiyor ve buna paralel olarak da bankalarda değişiyor. Şu anda gelir belgesi ve kefil istemeyen ve devam eden kredi kampanyalarına göre, hangi bankaların gelir belgesiz kredi sunduğunu okuyucularımız için inceledik.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Akbank müşterilerinden gelir belgesi talep etmeden veya kefil istemeden online olarak kredi sunan bir banka. Şu anda süren kampanyasıyla, 125.000 TL üst limitli krediyi gelir belgesi ve kefil şartı olmaksızın kullanabiliyorsunuz. Elbette bunun için kredi notunuzun yeterli olması gerekiyor. Kredi notunuza göre, banka tarafından yapılan inceleme sonrasında, kullanabileceğiniz kredi tutarı en fazla 125.000 TL olmak üzere tarafınıza bildiriliyor.

TEB Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz ve kefil koşulu olmadan kredi kullanmak isteyenler için en önemli tavsiyemiz, bankayı belirledikten sonra, öncelikle hesap açtırarak, internet şubesi veya mobil uygulama yoluyla başvuru yapmalarıdır. Bazen bankalara bu şekilde kredi kullanmak için başvurduğunuzda da, müşteri temsilcisi sizi bu kanala yönlendirir. CEPTETEB aracılığıyla yaptığınız ihtiyaç kredilerinde, banka sizden kredi notunuz yeterliyse gelir belgesi ve benzeri belge talebinde bulunmadan hemen kredi sunuyor. Krediyi kullanmak için kefile de ihtiyaç duymuyorsunuz.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

BURGAN BANK Gelir Belgesiz Kredi

Burgan Bank, kredi notu düşük olan ve hatta kara listede yer alan müşterilere bile kredi sunan bir bankacılık yaklaşımına sahip. Kredi politikasını yüksek riske yüksek faiz olarak belirlemiş olan banka, 60.000 TL’ ye kadar olan kredilerde, gelir belgesi ya da kefil talep etmiyor. Bankanın web platformu ve şubelerinin yanı sıra müşteri iletişim merkezi aracılığıyla da başvurularını gerçekleştirebilirsiniz.

ODEABANK Gelir Belgesiz Kredi

ODEABANK 15.000 liraya kadar olan kredi başvurularında, sadece kredi notunu inceliyor. Herhangi bir belge veya teminat istenmeden 15.000 liraya kadar krediyi hemen kullanabiliyorsunuz. Banka kredi notunuza göre, belgesiz ve kefilsiz olarak sunduğu kredi tutarını da kendisi belirliyor. Yani daha yüksek tutarlarda krediyi de gelir belgesi olmadan kullanabiliyorsunuz.

ENPARA Gelir Belgesiz Kredi

QNB Finansbank’ ın Dijital Bankacılık Kanalı olan ENPARA, müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredilerinde, gelir belgesi ya da herhangi bir teminat koşulu aramıyor. ENPARA’ ya üye olduktan sonra, internet şubesi veya mobil uygulama aracılığıyla başvurunuzu yapabiliyor ve birkaç dakika içerisinde de kredinizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Müşterilerin kredi notlarına göre, kullanabileceği kredi tutarları da değişiyor.