Emekliler için bankaların promosyon ödemeleri bulunuyor. Emekli maaşını o bankaya taşıyan tüm emeklilere ekstra şart olmadan tam 2.500 TL’ye varan promosyon ödemesi alabiliyor. SGK emekli maaşı promosyon ödemelerine bankanın eklediği ek tutarlarla emekli maaşınızı taşıdığınızda daha fazla nakit promosyon ödemesi alın. İşte Akbank’ın SGK emeklilerine sunduğu 2.500 TL’ye varan promosyon ödemesinin detayları!

Akbank’tan Emekliler 2.500 TL’ye Varan Promosyon Ödemesi

Akbank, 2022’de de emekli maaşını taşıyan tüm yeni emekli müşterilerine promosyon ödemesi yapmaya devam ediyor. SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı emeklileri, başka bankadan aldıkları emekli maaşlarını Akbank’a taşıyarak, promosyon ödemesinden yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında emekli maaşını taşıyarak 2.500 TL’ye varan promosyon ödemesi almak isteyen emeklilerin en geç 31.03.2022 tarihine kadar Akbank’a başvuru yapması gerekiyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Akbank emekliye promosyon ödemesi kampanyasından yararlanmak için emekli maaşını taşımak gerekiyor. Akbank emeklileri yormamak ve daha güvenli işlemlerini tamamlayabilmeleri için şubeye gitmeden maaş taşıma desteği sunuyor. Akbank’a emekli maaşınızı Akbank Mobil veya Akbank İnternet şubesi kanallarından yapabilirsiniz. Akbank’a taşıdığınız emekli maaşınızın tutarına göre değişen oranlarda emekli promosyon ödemesi almaya hak kazanabilirsiniz.

Yeni emekli olacakların Akbank promosyon ödemelerinden yararlanabilmeleri için Emekli Sandığı emekliliğine kuruma emeklilik dilekçesinde maaş ve ikramiye ödemeleri için banka tercihini Akbank olarak yapmalısınız.

SSK ve Bağkur emekliğinde dolduracağınız “Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi” içerisinde maaşınızı Akbank’tan alacağınızı belirtmelisiniz.

Akbank Emekli Maaşına Ne Kadar Promosyon Alınır?

Akbank, SGK tarafından verilen promosyon tutarına ek olarak promosyon ödemesi yapıyor. Böylelikle emekli maaşını Akbank’a taşıyan emeklilere, diğer bankalara göre çok daha yüksek promosyon ödemelerinden yararlanabiliyor. Akbank tarafından 2022’de yapılan emekli maaşı promosyon ödemeleri maaş tutarına göre değişiyor. Buna göre Akbank;

  • 1.499 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara SGK’nın 500 TL promosyon tutarına ek 1.250 TL ekleyerek, toplam 1.750 TL,
  • 1.500 TL ile 2.499 TL arasında emekli maaşı alanlara SGK’nın 625 TL promosyon tutarına ek 1.475 TL ekleyerek, toplam 2.100 TL,
  • 2.500 TL ve üzeri emekli maaşı alanlara SGK’nın 750 TL promosyon tutarına ek 1.750 TL ekleyerek, toplam 2.500 TL,

Tutarlarında olacak şekilde promosyon ödemesi gerçekleştiriyor.